locuri de munca Part Time in Timișoara

Locatie
Locuri de munca 1 - 10 din 36

Consultant Financiar / Junior Manager

Timișoara
Responsabilitati: Cautam persoane pentru posturile de Consultant Financiar sau Junior Manager. Dorim tineri entuziasti, gata sa invete lucruri noi si sa

Angajam/ magazin haine

Timișoara
Magazinul Laza Collection, situat in CC Euro isi mareste echipa, cauta colega cu sau fara experienta!! Program de lucru part-time sau full-time!!! Cerinte:

Assistent Manager

Timișoara
Angajez asistent manager part time de preferat student , castig avantajos + posibilitate de calatorie. Timp de lucru 1-2 zile pe saptamana....

caut bona

Timișoara
Caut bona pentru un baietel de 6 ani. Programul este part-time,in zona calea Sagului.. Pentru mai multe detalii astept sa ma contactati la nr 763 - arata

Sofer part time aprovizionare

Timișoara
Atelier de mobila angajeaza sofer aprovizionare part time 4-5 ore pe zi. Oferim conditii foarte bune de lucru, salar atractiv si posibilitatea de a promova pe...

Se cauta colaboratori cu autoturism personal

Timișoara
Nu se impune target,se poate lucra part time sau full time.Comision 10%,fara alte taxe.Valabil pentru Timisoara....

Client Misterios colaborator

Ellipse Marketing - Timișoara
Suntem in permanenta interesati de colaboratori care sa desfasoare activitati in cadrul anchetelor pe teren. Actiunile vizate in prezent implica analiza

part time: studenti/absolventi geografie - Timisoara

Brains Consulting - Timișoara
Cerinte - student facultatea de geografie sau absolvent de facultate - bune cunostinte de geografie - bune cunostinte de limba engleza - cunostinte PC,

Agent Comercial Timisoara - comision motivant

Timișoara
GLOBALTIM GROUP avand prezenta comerciala in Romania si China angajeaza AGENT COMERCIAL pentru distributia de ECHIPAMENT SI ACCESORII FITNESS SI CROSSFIT in

Java Internship

SSI Schaefer S.R.L. (RO) - Timișoara
Was wir von Ihnen erwarten Daca: - vrei sa aprofundezi limbajul Java si sa inveti tehnologii adiacente (JMS, RMI, JDBC, Ant, etc.) atat teoretic cat mai ales

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca Part Time in Timisoara