locuri de munca Part Time

Companie
Locatie
Locuri de munca 1 - 10 din 850

Vânzător Part-Time

Lidl 671 recenzii - Sfantu Gheorghe - +12 locatii
Timp partial
Parte integrantă a concernului Lidl prezent la nivel european în 27 de ţări, Lidl România este subsidiara cu prezenţa activă pe piaţa locală din anul 2011. În

Bani part-time

SC Jolly Business SRL - Strainatate
Ai un serviciu stabil, dar ar mai fi utili 200-400 lei/lună? Sau poate eşti studentă şi timpul nu-ţi permite să ai un job, deşi banii sunt necesari? Intră

CALL CENTER - Operator Sondaje Opinie - Part-time / Full tim...

SC MILLWARD BROWN SRL - Bucuresti
Cu normă întreagă,  Timp partial
Operatorul de Interviu aplica chestionare prin telefon asistat de calculator in vederea realizarii sondajelor de opinie. Chestionarele au intrebari

Agenti curatenie

artproclean - Bucuresti
Program full time sau part time. Se cauta persoane pentru a lucra in domeniul curateniei....

OPERATORI SONDAJE OPINIE -PART-TIME

OPERATORUL SONDAJE OPINIE – aplica chestionare in format electronic respondentilor selectati in functie de studiul aflat in desfasurare.Scopul unui studiu de

Asistent HR (part-time)

Gracel Recruitment - Romania
Responsabilitati : • gestionarea anunturilor de recrutare; • actualizarea bazei de date si oferirea de feedback candidatilor; • participarea la procesele

Operatori sondaje prin telefon

Orus Marketing - Bucuresti
Efectuarea de sondaje opinie prin telefon cu respectarea stricta a instructiunilor de proiect tip CATI. Cerinte - abilitati foarte bune de comunicare; -

Trainee@ BRD - Centrul Unic Procesare Popriri Brasov

BRD - Brasov
Domeniul de activitate: Back office Principalele tale responsabilitati: - Vei invata despre fluxul si modul de gestionare a popririlor in banca; - Vei

Caut colaboratori

Home sweet - Bucuresti
Descriere Job Caut colaboratori pentru publicare anunturi Se lucreaza comod de acasa maxim 3 ore pe zi, in functie de abilitati Cerinte: - necesar

Lucru pentru toti, simplu si repede!

Home sweet - Piatra Neamt
Descriere Job Cautam operatori calculator in regim full-time sau part-time. Cerinte - cunostinte despre utilizarea internetului -cunostinte de Word si

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca Part Time
Primiți prin email noi locuri de muncă pentru această căutare - este gratuit!