Treceți la conținutul principal

remote locuri de muncă

Sortati dupa: -
19 locuri de muncă
Am eliminat 10 postări de locuri de muncă foarte asemănătoare cu cele deja afișate. Pentru a vedea aceste rezultate suplimentare, puteți repeta căutarea incluzând postările de locuri de muncă omise.

De asemenea, oamenii au căutat:

remote work

Job Post Details

Customer Support cu Italiana REMOTE - job post

Randstad Romania
Galati
Cu normă întreagă
Creați un cont Indeed înainte de a continua pe site-ul web al companiei.

Detaliile locului de muncă

Iată cum se potrivesc detaliile locului de muncă cu profilul dvs.

Tipul locului de muncă

  • Cu normă întreagă

Locație

Galati

Descriere completă a locului de muncă

Cerinte:
cunostinte de limba italiana la nivel avansat;
cunostinte de baza operare PC, navigare internet;
cunostinte de baza operare dispozitive smartphone si tablete;
cunostinte de baza pachet Office: Word, Excel, Outlook;
abilitati excelente de comunicare, discurs fluent, atentie la detalii, empatie, orientare catre client;
experienta este un avantaj.

Responsabilitati:
vei oferi suport (voce, mail si chat) clientilor diferitelor institutii bancare din Italia;
in functie de departamentul pe care vei fi incadrat, vei oferi suport tehnic sau comercial, asistenta carduri, asistenta POS, in functie de ceea ce iti doresti tu.

Program:
L-D: in intervalul 08:30 - 23:00;
Lucrul pe weekend alterneaza lunar (o luna lucrezi in fiecare weekend, luna urmatoare ai toate weekendurile libere).

beneficii:
Spor de weekend de 10%;
Spor de vechime intre 5 - 25%, in functie de vechimea in firma;
Sistem de bonusare de 5-10% din salariul de baza;
Training-uri si certificari specializate gratuite in tara si in strainatate;
Decontare anuala a lentilelor antireflex pentru protectia ochilor tai;
Asigurare medicala premium in sistem privat (Medlife);
Bookster;
Diverse reduceri si beneficii la restaurante locale si alti partenerii companiei;
22 zile concediu/an - creste cu vechimea si poate ajunge la max 28 zile/an;
Premiu anual acordat in functie de performanta, intre 70-100% din salariul de baza.
Candidați cu ușurință la locuri de muncăPublicați CV-ul dvs.