Treceți la conținutul principal

engleza locuri de muncă

Sortati dupa: -
1,990 locuri de muncă

De asemenea, oamenii au căutat:

english

Job Post Details

Sudor Mig/Mag Aluminiu - Naval - job post

P+P Pragma-Tec
Romania
12.000 RON - 17.500 RON pe lună - Perioadă nedeterminată, Cu normă întreagă

Detaliile locului de muncă

Iată cum se potrivesc detaliile locului de muncă cu profilul dvs.

Salariu

  • 12.000 RON - 17.500 RON pe lună

Tipul locului de muncă

  • Perioadă nedeterminată
  • Cu normă întreagă

Locație

Romania

Descriere completă a locului de muncă

Descrierea Postului:

Suntem în căutarea unui sudor aluminiu calificat în domeniul naval pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul selectat va fi responsabil de realizarea operațiilor de sudare pe piese de aluminiu conform specificațiilor tehnice precise. Va trebui să fie capabil să lucreze independent și să respecte normele de siguranță în vigoare.

Responsabilități:

Efectuarea operațiilor de sudare (Procedura 131) MIG Mag pe piese de aluminiu.
Asigurarea calității sudurilor și efectuarea controalelor necesare.
Lucrul în strânsă colaborare cu ceilalți membri ai echipei pentru a garanta conformitatea pieselor sudate cu specificațiile cerute.
Respectarea instrucțiunilor de securitate și a procedurilor de lucru stabilite.

Calificări Necesare:

Experiență anterioară în sudarea aluminiului, de preferat.
Cunoștințe avansate ale procedurii de sudare 131.
Atent la detalii și riguros în muncă.
Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
Abilități de comunicare în limba engleză (nivel B2). Franceza este apreciată, dar nu este obligatorie.

Condiții de lucru:

Tip de contract: Permanent
Program de lucru: Normă întreagă
Remunerație: Renumerația va fi bazată pe experiență, abilitățile și orele lucrate pe șantier, cu o gamă salarială cuprinsă între 2500 € și 3500 €.
Locație: Șantiere navale din Europa

Certificări și Permise:

Certificat de calificare în sudura aluminiului (apreciat)
Permis de conducere obligatoriu

Tipul jobului: Perioadă nedeterminată

Salariu: 12.000,00RON - 17.500,00RON pe lună

Candidați cu ușurință la locuri de muncăPublicați CV-ul dvs.