Treceți la conținutul principal

creator locuri de muncă

Sortati dupa: -
76 locuri de muncă

Job Post Details

Reprezentant Vanzari - Sibiu - job post

Keyence International
223 comentarii
Sibiu
Perioadă nedeterminată, Cu normă întreagă
A răspuns la peste 75% din aplicații în ultimele 30 de zile, de obicei durează 4 zile.

Detaliile locului de muncă

Iată cum se potrivesc detaliile locului de muncă cu profilul dvs.

Tipul locului de muncă

  • Perioadă nedeterminată
  • Cu normă întreagă

Locație

Sibiu

Descriere completă a locului de muncă

Despre noi

KEYENCE este o companie multinațională japoneză specializată în produse de înaltă tehnologie precum senzori, microscoape, sisteme de marcare cu laser și sisteme de măsurare. Suntem un lider global în industria de automatizare, responsabil pentru vânzarea de produse inovatoare și de înaltă precizie companiilor din întreaga lume. Am fost clasați pe lista Forbes 100 ca una dintre „Cele mai inovatoare companii” 8 ani la rând. Alătură-te echipei noastre!

Descrierea poziției

În calitate de inginer vânzări, vei fi responsabil pentru extinderea afacerii noastre pe teritoriul desemnat. În mod normal, vei lucra la birou două zile pe săptămână și vei vizita clienții noștri trei zile pe săptămână, cu scopul de a le oferi consultanță și de a vinde soluții tehnice. Devino consultant în domeniul tehnologiei de vârf!

Vei avea șansa de a dezvolta o înțelegere profundă a produselor și tehnicilor noastre de vânzare prin instruire extinsă, mentorat și oportunități de învățare și dezvoltare constantă!

Care vor fi responsabilitățile tale?

  • Dezvoltarea liniei de produse pe teritoriul desemnat
  • Generarea de noi clienți potențiali și identificarea oportunităților de creștere
  • Contactarea clienților potențiali și existenți și construirea portofoliului de clienți
  • Identificarea nevoilor clientului și furnizarea de soluții tehnice
  • Consultanță și negociere

Candidatul ideal

  • Diplomă de licență (sau echivalent)
  • Cunoștințe de limba română la nivel nativ + nivel foarte bun de limba engleză )
  • Permis de conducere valabil
  • Dorința de a urma o carieră de lungă durată în vânzări
  • Motivația de a învăța despre tehnologia de vârf și de a deveni un expert în industrie
  • Atitudine proactivă și impuls pentru atingerea obiectivelor

Ce oferim?

  • Salariu Competitiv incepand de la 8300 RON brut + bonus
  • Perioadă extinsă de formare în vânzări și în domeniul tehnic
  • Posibilități de dezvoltare și cultură care susține „promovarea din interior”
  • Mașină, card de combustibil, laptop, telefon
  • Mediu internațional, comunicare deschisă și învățare continuă

Suntem în Forbes #38 în topul celor mai inovatoare companii

și suntem în Top 50 în clasamentul creatorilor de valoare BCG 2022.

KEYENCE - KEY of SCIENCE

Te interesează sau ai întrebări? Aplică pe site sau trimite un e-mail la: career@keyence.eu

Vrei să afli mai multe despre Keyence? Produsele noastre de înaltă tehnologie și posibilitățile excelente de carieră pe care le oferim?

Atunci participă la webinarului nostru gratuit! Înregistrarea pentru următoarea dată: Keyence Webinar - Formular de înregistrare se poate face aici!

Tipul jobului: Perioadă nedeterminată, Cu normă întreagă

Tipul jobului: Cu normă întreagă, Perioadă nedeterminată

Candidați cu ușurință la locuri de muncăPublicați CV-ul dvs.