Treceți la conținutul principal

locuri de muncă în Buzău

Sortati dupa: -
33 locuri de muncă

De asemenea, oamenii au căutat:

remote work

Job Post Details

ELECTROMECANIC-INSTALATII DE MASINI SI INSTALATII INDUSTRIALE - job post

P+P Pragma-Tec
Romania
10.000 RON - 15.000 RON pe lună - Perioadă nedeterminată, Cu normă întreagă

Detaliile locului de muncă

Iată cum se potrivesc detaliile locului de muncă cu profilul dvs.

Salariu

  • 10.000 RON - 15.000 RON pe lună

Tipul locului de muncă

  • Perioadă nedeterminată
  • Cu normă întreagă

Locație

Romania

Descriere completă a locului de muncă

Descrierea postului:

Căutăm un electromecanic calificat pentru a se alătura echipei noastre dinamice care călătorește în toată Europa. Candidatul selectat va fi responsabil pentru asamblarea și instalarea de utilaje industriale în conformitate cu standardele de siguranță și calitate stabilite.

Atribuții:

Montați și asamblați componente mecanice și electrice pentru a construi utilaje industriale în conformitate cu specificațiile furnizate.

Respectați procedurile de siguranță și reglementările în vigoare la asamblarea utilajelor.

Calificări necesare:

Experiență semnificativă în asamblarea mașinilor industriale.

Cunoștințe aprofundate de mecanică, electricitate și pneumatică.

Abilitatea de a citi și interpreta diagrame electrice, desene de asamblare și manuale tehnice.

Bune abilități de rezolvare a problemelor și capacitatea de a lucra independent.

Atenție la detalii și respectarea standardelor de calitate și siguranță.

Condiții de lucru :

Tipul de contract: Permanent

Program de lucru: Cu normă întreagă

Remunerare: între 2 000 și 3 000 de euro

Locație: Candidatul este dispus să se deplaseze

Certificări și licențe :

Permis de conducere - autoturism (obligatoriu)

Lucrul la înălțime (opțional, dar apreciat)

Platformă de lucru aerian(nacela) (opțional, dar apreciat)

Stivuitor (opțional, dar apreciat)

Tipul jobului: Cu normă întreagă

Salariu: 10.000,00RON - 15.000,00RON pe lună

Experiență:

  • montaj de echipamente industriale: 2 ani (Preferat)

Disponibilitate de a călători:

  • 100% (Obligatoriu)

Tipul jobului: Perioadă nedeterminată

Candidați cu ușurință la locuri de muncăPublicați CV-ul dvs.