locuri de munca in Berceni

Pagina 1 din 71 de locuri de muncă

Transport Administrative Clerk M/F

FM Logistic
Ilfov
  • Transport Administrative Clerk M/F.
  • The ideal candidate could be someone at the beginning of his/her career, good at organising and working with numbers, who…

Stivuitorist nou

Warehousely
Ilfov
  • Experienta de lucru pe stivuitor minim 1 an;
  • Experienta in verificarea rulajului de marfa;
  • Abilitati de a lucra individual si in echipa;

Sef santier constructii civile

Pro Deny Construct
Ilfov
  • Inginer constructor cu experienta in domeniul constructii civile si constructii metalice.
  • Studii superioare in domeniul constructii.

Administrative Supervisor M/F

FM Logistic
Ilfov
  • FM Logistic recruteaza pentru pozitia de Administrative Supervisor in cadrul depozitului din Dragomiresti, Ilfov.
  • Program: Luni - Vineri 9:00 - 17:15.

Operator call center

Medica Farmimpex
Ilfov
  • Principalele responsabilitati ale unui operator Callcenter sunt:
  • Contacteaza telefonic clientii din portofoliu existent.
  • Bonuri de masa + transport.

Sofer profesionist

Ilfov
  • 8x4 interior la balastiera si raza judetului ilfov.
  • Articulata pentru raza judetului ilfov.
  • Programul de lucru este 8.00 - 18.00.
  • Permis categoriile B, C, E.

Operator facturare/Customer Services Representative

NETagro
Ilfov
  • Experiența într-un post similar constituie avantaj;
  • Experienta anterioară cu ERP WINMENTOR constituie avantaj;
  • Cunoștințe MS Office (Word, Excel);

Secretara, contabilitate primara

ACN Piese Utilaje
Ilfov
  • Important: Punctul de lucru este in Jilava.
  • Exista variante de transport cu masinile personale ale colegilor din Bucuresti.
  • Firma este in continua crestere!

Responsabil alocari stocuri

  • Cunostinte de limba englez? constituie un avantaj;
  • Capacitatea de a lucra atat independent dar si in echipa;
  • Abilitati foarte bune de comunicare ;

Muncitori necalificati

Ilfov
  • Companie de suplimente naturale angajeaza muncitori necalificati barbati si femei, operatori masini ambalare, etichetare.

Operator calculator comenzi si facturare

Italbox Import Export SRL
Ilfov
  • Preluarea comenzilor de la clienti si lansarea in executie catre departamentul de productie;
  • Intocmire facturi si avize de insotire a marfii connform comenzilor…

Asistent manager - in Bucuresti / Ilfov / Varasti

Euroagra Services Srl
Ilfov
  • Arhivarea documentelor, electronic si in format fizic.
  • Indeplineste activitatile zilnice de secretariat.
  • Asigura protocolul in cadrul intalnirilor.

Lucratori gestionari depozit

Smartree
Ilfov
  • Smartree recruteaza Lucratori gestionari in depozit pentru cel mai mare retailer de produse online, situat in Ilfov si Giurgiu.

Operator date

Sc Golden Fish
Ilfov
  • Recrutam: OPERATOR DATE - Activitatea se desfasoara la locatia din Stefanestii de Jos, str.
  • Soseaua de Centura nr.6, jud.Ilfov.

Lucrator depozit

Acimoda Srl
Ilfov
  • Angajam 20 Operatori Depozit, 10 barbati si 10 femei, pentru depozit de imbracaminte situat in Chiajna pentru o firma spaniola.
  • � Salariu : 2000 - 2300 ron/net.

Primiți prin email noi locuri de muncă pentru această căutare - este gratuit!