locuri de munca in București Sector 2

Pagina 1 din 6.139 de locuri de muncă

Referent servicii clienti

Dedeman RO
București
  • Referent servicii clienti - Bucuresti Ghencea.
  • Data introducerii: 28 mai 2020.
  • Locul tau este intr-o echipa de succes.
  • Suntem pregatiti sa te sprijinim prin:

Casier

ISSA SUPERMARKET
București
  • Principalele responsabilitati ale lucratorului comercial:
  • Scaneaza produsele si incaseaza mijloacele de plata.
  • Dezvoltarea profesionala in cadrul companiei;

Vânzător - full-time (f/m)

  • Împreună suntem Lidl, angajator de top atât în România cât și în Europa pentru al patrulea an consecutiv și te așteptăm în echipa noastră pentru a face primul…

Customer Service Part-time 6 ore (f/m)

București

Vanzator raion mezeluri

București
  • Aprovizioneaza corect si estetic standurile cu produse.
  • Ofera clientului informatii despre produse.

Vânzător (f/m)

  • Pentru angajații noștri calitatea nu este doar un cuvânt, ci un mod de viață.
  • Echipele noastre din magazin tratează cu atenție atât.
  • Vei aranja marfa la raft.

Lucrator comercial

București
  • Aranjeaza produsele in raft si raspunde de alimentarea permanenta a raionului.

Customer Support advisor

WPG Racing Solutions
București
  • Want to see the F1 ™ live races all around the world while helping fans getting an awesome experience too?
  • Even if you are passionate about F1™ or not, this is…

ENGLISH SPEAKERS - PART-TIME - GAMING PROJECT - WORK AT HOME

  • #letsconnect as a TPRO WAHA!
  • We’re hiring W ork A t H ome A gents located in Bucharest or Ilfov.
  • Then you’ve come to the right place!

Sofer firma

FreelancerIT
București
  • Minim 3 ani de experienta, fara incidente.
  • Disponibilitate pentru urgente si in weekenduri.
  • Persoana punctuala, organizata, serioasa si responsabila.