ZARA
3.7 din 5 stele.
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări

Recenzii ZARA despre Siguranța locului de muncă și promovare

Ordonare după

UtilitateEvaluareData
5 evaluări se potrivesc cu căutareaVedeți toate cele 6,296 de recenzii
Cultura Locurilor de muncă

loc de munca cu o echipa de colegi dezinvolti si seriosi totodata

Evaluare recomandată de Indeed

Indeed a ales cea mai utilă evaluare
Cateva cerinte intr.o zi de munca : Deschiderea caselor de marcat Aranjarea marfei in locurile pregatite Pus preturile conform unei liste de preturi Socializarea si ajutarea clientului in functie de cerintele dorite Pot spune ca prin acest loc de munca am invatat ca o sarcina de munca indiferent de cat de grea sau usoara trebuie facuta drag.Echipa a fost una foarte frumoasa iar liderul nostru stia sa imbine seriozitatea ,perfectia cu frumosul lucrului,umorul si relaxarea. Partea cea mai grea cred cred ca era cand trebuia sa mergem la descarcarea marfei din camion,era o munca fizica iar pentru o fata nu.i ceva usor.

Pro

beneciul de a avea un discount de angajator

Contra

pauze scurte
Cultura Locurilor de muncă

cel mai oribil loc de munca

lipsa training, mediocritate crasa, management de kkt, faci treaba a 10 oameni, se asteapta sa le stii pe toate si te cearta/jigneste, esti luat de prost, cei care au experienta mai lunga in firma nu te ajuta cu nimic, ba chiar iti rad in nas, nu ti se explica multe sau se explica prost, sanse zero de avansare, lipsa pauze, stai in picioare non stop, iti face contract la 4 ore dar te munceste 8 ore si salariul lasa de dorit, uniforma incompleta, ajungi sa te simti ca un sclav exploatat, programul nu e facut cu cap, echipamentul tehnic e praf, nefunctional si ramas in urma, la fitting se face dezordine repede, majoritatea clientilor sunt needucati, pe magazin si pe casa e groaznic la orele de inchidere, lipsa de comunicare, lipsa de empatie, lipsa de sustinere, le pasa numai sa faca bani de pe urma noastra si a fraierilor care le cumpara zdrentele de proasta calitate/rebuturile din Spania la preturi piperate

Pro

nu cred ca 25% reducere de angajat este ceva pro

Contra

cel mai prost loc de munca

Sales Assistant

I liked working in this company. I have gained experience and new friends. In this company I learned to work in a team, under pressure, I learned what customer service really means.

Fun place to work

A typical day working at Zara never not like one another. It is an environment in which every young person is doing very well. You can learn a lot because the culture of this company is to provide a work environment where regular courses and benefit from continuous support

Pro

Flexible environment

Contra

No problems

Organised enviroment

A place where you can learn a lot of new things, i like the organised and easy sistem of logistics. Also the training provided was very good.
A fost utilă această recenzie?

Evaluați compania la care ați lucrat recent

Faceți-vă cunoscută experiența pentru a ajuta alte persoane

Oferte de lucru la ZARA

Vedeți mai multe locuri de muncă

Vreți să aflați mai multe despre munca aici?

Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la ZARA. Comunitatea noastră este gata să răspundă.Puneți o Întrebare

Evaluare generală

3.7

Bazat pe 6,296 de evaluări.
2.136
1.887