ZARA
3.7 din 5 stele.
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări

Recenzii ZARA despre Cultura

Ordonare după

UtilitateEvaluareData
6 evaluări se potrivesc cu căutareaVedeți toate cele 6,296 de recenzii
Cultura Locurilor de muncă

loc de munca cu o echipa de colegi dezinvolti si seriosi totodata

Evaluare recomandată de Indeed

Indeed a ales cea mai utilă evaluare
Cateva cerinte intr.o zi de munca : Deschiderea caselor de marcat Aranjarea marfei in locurile pregatite Pus preturile conform unei liste de preturi Socializarea si ajutarea clientului in functie de cerintele dorite Pot spune ca prin acest loc de munca am invatat ca o sarcina de munca indiferent de cat de grea sau usoara trebuie facuta drag.Echipa a fost una foarte frumoasa iar liderul nostru stia sa imbine seriozitatea ,perfectia cu frumosul lucrului,umorul si relaxarea. Partea cea mai grea cred cred ca era cand trebuia sa mergem la descarcarea marfei din camion,era o munca fizica iar pentru o fata nu.i ceva usor.

Pro

beneciul de a avea un discount de angajator

Contra

pauze scurte
Cultura Locurilor de muncă

cel mai oribil loc de munca

lipsa training, mediocritate crasa, management de kkt, faci treaba a 10 oameni, se asteapta sa le stii pe toate si te cearta/jigneste, esti luat de prost, cei care au experienta mai lunga in firma nu te ajuta cu nimic, ba chiar iti rad in nas, nu ti se explica multe sau se explica prost, sanse zero de avansare, lipsa pauze, stai in picioare non stop, iti face contract la 4 ore dar te munceste 8 ore si salariul lasa de dorit, uniforma incompleta, ajungi sa te simti ca un sclav exploatat, programul nu e facut cu cap, echipamentul tehnic e praf, nefunctional si ramas in urma, la fitting se face dezordine repede, majoritatea clientilor sunt needucati, pe magazin si pe casa e groaznic la orele de inchidere, lipsa de comunicare, lipsa de empatie, lipsa de sustinere, le pasa numai sa faca bani de pe urma noastra si a fraierilor care le cumpara zdrentele de proasta calitate/rebuturile din Spania la preturi piperate

Pro

nu cred ca 25% reducere de angajat este ceva pro

Contra

cel mai prost loc de munca

fun workplace

Very important time management, very busy store 24/7, make sure to offer the best treatment to the customers, working in a nice environment with nice people

Fun place to work

A typical day working at Zara never not like one another. It is an environment in which every young person is doing very well. You can learn a lot because the culture of this company is to provide a work environment where regular courses and benefit from continuous support

Pro

Flexible environment

Contra

No problems

nice place to work

it is a good company to work for, lots of nice people and friendly environment. they should invest more in training their staff

Pro

friendly people

Contra

poor management
A fost utilă această recenzie?

Evaluați compania la care ați lucrat recent

Faceți-vă cunoscută experiența pentru a ajuta alte persoane

Cultura Locurilor de muncă

un ambiente excelente para trabajar,muchas oportunidades para el futuro y muy buena relacion con todo el personal.

Pro

jornada flexible

Contra

mucho estres

Oferte de lucru la ZARA

Vedeți mai multe locuri de muncă

Vreți să aflați mai multe despre munca aici?

Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la ZARA. Comunitatea noastră este gata să răspundă.Puneți o Întrebare

Evaluare generală

3.7

Bazat pe 6,296 de evaluări.
2.136
1.887