Unix Auto
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări

Unix Auto Evaluările angajatului

4 evaluări se potrivesc cu căutarea
Vezi toate cele 7 recenzii
1,0
Cultura Locurilor de muncă
Prost ,în primul rând trebui schimbata mentalitatea superiorilor ,in alta ordine de idei trebui schimata economia de piață,și aici pot mentiona :sa facut angajări cu un salariu brut mult mai mare decat celor vechi ,în alta ordine de idei trebui schimbat planul tarifar la bonus ,în alta ordine de idei și vorbesc la general cand se lucrează cantitativ si nu calitativ se naște multa suspiciuni ,inclusiv de cele de furt ,si am impresia ca sunt multi implicați în asa ceva ,si dau exemplu ptr directorul Csonka, si stie ce sa intamplat la Ploiești Constanța Si si Bucuresti filiala centrală sunt de acord cu Ceo dar depinde de mentalilitate ,daca face si el măgarii cum au făcut altii ,atunci Unix da faliment cum a dat si cu firma care a desființat ,si aici aduc aminte cazul Constanța,Ploiesti,Bucuresti,trebui schimbată mentalitatea la vârful cel mai inalt,numai atunci se poate face ceva ,dar pana atunci mai este ,spun aceste lucruri ptr ca inca mai sunt angajat la ei ,până pe 31.07.2019 nu o fac din răzbunare ci o fac sa se faca schimbări majore
Pro
Nu
Contra
Da
1,0
Cultura Locurilor de muncă
Ce ți se spune n-are nicio legătură cu ce ți se va întâmpla, mai degrabă opusul îl vei simți pe pielea ta.

Faci de toate tot timpul, dar nu te aștepta dacă faci treaba magazinerului să ți se ceară să o faci doar o perioadă, o vei face mult și bine.....

Dacă de exemplu:

Nu se scanează o piesă atunci când o pui pe stoc și faci înștiințare către audit, auditul îți răspunde să o mai cauți prin depozit și îți dă un termen de răspuns, dacă din motive diverse nu răspunzi în termen, vei plati piesa la prețul de listă (fără discount) și dacă apare la inventar, va fi pusă pe stoc pentru a fi vândută și tu rămâi cu banii dați.

Vei fi cu adevărat evaluat numai din vorbe pe la spate nu printr-un sistem obiectiv.

Se practică și este încurajată foarte mult turnătoria, acest sistem face să rămână în companie numai cei ,,dedicați"

În anunț vedeți că scrie că primiti echipament de lucru,

La plecare să vă așteptați la o factură foarte mare care se va retine din ultimul salariu.

Sistemul este creat și menținut de asemenea natură încât tot timpul ai foarte multe task-uri și nu numai din fisa postului, din fisele tuturor colegilor...., Câteodată n-ai timp nici să mănânci, lucrezi cu piese și dacă te ,,contaminezi" pe mâini de multe ori va trece mult timp până vei reuși să ajungi la toaletă să te speli (și este suficient să te atingi puțin într-o zonă sensibilă că să dezvolți o afecțiune dermatologică gravă.

Nu îți face speranțe că vei avea vreodată o oră pauză de masă, nici macar cumulată și dacă vei fi găsit la tejghea că ești între doi clienți și mai multe telefoane preluate
 - mai mult...
Pro
Se încearcă anumite lucruri dar nu se reușește, problema este și jos dar pleacă de la cap.
Contra
Nu mi-ar ajunge lista de enunț lucrurile negative. Dacă doriți să le aflați, aplicații ;)
5,0
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
3,0
-Long day of work ( 10-12 hours) from Monday to Sunday
- Unpaid overtime

- Doing job for 3 persons

- Pretty good salary

- Training available ( several steps)
A fost utilă această recenzie?
Evaluați compania la care ați lucrat recent
Faceți-vă cunoscută experiența pentru a ajuta alte persoane
Vedeți mai multe evaluări pentru Unix Auto
Ați putea dori să încercați:
Vreți să aflați mai multe despre munca aici?
Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Unix Auto. Comunitatea noastră este gata să răspundă.
Evaluare generală
2,4
Bazat pe 7 evaluări.
Evaluări după categorie
2,0
Balanța dintre muncă și viața personală
2,3
2,7
2,3
2,9
Cultura
Unix Auto - recenzii în funcție de denumirea locului de muncă
Unix Auto - recenzii în funcție de locație