REGINA MARIA
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări

REGINA MARIA Evaluările angajatului

4 evaluări se potrivesc cu căutarea
Vezi toate cele 5 recenzii
1,0
Cultura Locurilor de muncă
Dacă va hotărâți sa lucrați la aceasta companie, înarmați va cu răbdare, trainingul nu e ce trebuie, dacă nu sunteți paracios, barfitor și bipolar, nu veți face fata cu brio, deoarece este legea junglei, fiecare este pe cont propriu, sunt situații complicate, pe care nimeni nu va ajuta sa le rezolvați.
Plus ca salariul este mizer (ptr. funcția de recepționer), mai mult câștiga o femeie de serviciu sau un Casier Mega Image.
Pro
Nimic
Contra
Nu aveți pauze, aveți niște stopuri în program, în care trebuie sa va încadrați și sa preluați pacienții plătitori. Deci dacă țineți diete, sau luați medicamente, sau rămâneți însărcinate, veți avea mari probleme pt ca nu aveți pauza de masa.
4,0
Cultura Locurilor de muncă
Imi place Regina Maria , nu mi as dori sa plec din Regina mi as dori doar sa avem mai mult liber gen vinerea sa fie mai scurta .
Pro
Clar sunt Pro Rgma❤️
Contra
Sunt Contra programului de lucru in perioada de sarbatori legale, nu sunt libere toate sarbatorile legale in policlinici.
1,0
Cultura Locurilor de muncă
Mai bine nu va obosiți nici sa trimite ti cv.O sa fiti puși pe drumuri degeaba,Nu au respect pentru angajati!Totul e de fatada...multe zâmbete și ipocrizie....
2,0
Cultura Locurilor de muncă
A very busy place to work, bad payed. Disrespectful managers. Work work work but no benefits. Very crowded open space.
Wouldn't recomand working there. Employees changing all the time so no stability.
Pro
Young colleagues
Contra
Noisy, bad payed
A fost utilă această recenzie?
Evaluați compania la care ați lucrat recent
Faceți-vă cunoscută experiența pentru a ajuta alte persoane
Vedeți mai multe evaluări pentru REGINA MARIA
Ați putea dori să încercați: