REGINA MARIA
2,2 din 5 stele.
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări

REGINA MARIA Evaluările angajatului

2,0Echilibrul muncă/viață personală

Ordonare după

UtilitateEvaluareData
4 evaluări se potrivesc cu căutareaVezi toate cele 6 recenzii

Loc de munca stresant, în care trainingul este egal cu zero, dacă nu ai pcr(pile, relații, combinații)

Evaluare recomandată de Indeed

Indeed a ales cea mai utilă evaluare
Dacă va hotărâți sa lucrați la aceasta companie, înarmați va cu răbdare, trainingul nu e ce trebuie, dacă nu sunteți paracios, barfitor și bipolar, nu veți face fata cu brio, deoarece este legea junglei, fiecare este pe cont propriu, sunt situații complicate, pe care nimeni nu va ajuta sa le rezolvați.Plus ca salariul este mizer (ptr. funcția de recepționer), mai mult câștiga o femeie de serviciu sau un Casier Mega Image.

Pro

Nimic

Contra

Nu aveți pauze, aveți niște stopuri în program, în care trebuie sa va încadrați și sa preluați pacienții plătitori. Deci dacă țineți diete, sau luați medicamente, sau rămâneți însărcinate, veți avea mari probleme pt ca nu aveți pauza de masa.
A fost utilă această recenzie?

Este o companie mare de unde nu mi as dori sa plec .

Imi place Regina Maria , nu mi as dori sa plec din Regina mi as dori doar sa avem mai mult liber gen vinerea sa fie mai scurta .

Pro

Clar sunt Pro Rgma❤️

Contra

Sunt Contra programului de lucru in perioada de sarbatori legale, nu sunt libere toate sarbatorile legale in policlinici.

Dezgustator

Mai bine nu va obosiți nici sa trimite ti cv.O sa fiti puși pe drumuri degeaba,Nu au respect pentru angajati!Totul e de fatada...multe zâmbete și ipocrizie....

Very busy

A very busy place to work, bad payed. Disrespectful managers. Work work work but no benefits. Very crowded open space. Wouldn't recomand working there. Employees changing all the time so no stability.

Pro

Young colleagues

Contra

Noisy, bad payed
A fost utilă această recenzie?

Evaluați compania la care ați lucrat recent

Faceți-vă cunoscută experiența pentru a ajuta alte persoane

Vreți să aflați mai multe despre munca aici?

Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la REGINA MARIA. Comunitatea noastră este gata să răspundă.Puneți o Întrebare

Evaluare generală

Bazat pe 6 evaluări.