Profi
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări

Profi Evaluările angajatului

Ordonare după
18 evaluări se potrivesc cu căutarea
Vedeți toate cele 27 de recenzii
Cultura Locurilor de muncă
O conducere varză , oameni care nu au "treabă" cu comerțul , se practică favorizările , nepotismele , turnătoria ..
Compania în sine , e chiar ok , șefia , frate , incompetenți , rău voitori , nu le pasă de angajați ...

Angajatul care lucrează , este harnic , și își dă interesul , nu este bun !

Ăla care e lingău , e bun , taci și faci , nu ai dreptul de a îți exprima părerea sau să spui adevărul , vei fi considerat " piază rea" , om problemă, trebuie sa dansezi după cum cântă șefia ..
Cultura Locurilor de muncă
Cine are pile si rude si sefi de regiune ca soacra ajunge șef de tura chiar dacă nu e in stare de nimic .Si cei care se zbat si isi dau interesul sefi isi bat joc de ei si le taie din salariu ca sa ii faca sa isi dea demisia si sa isi puna rudele ca sefi de tura.Concluzia ai rude și pile în companie si pupi lumea in fund o duci foarte bine daca nu isi bat joc de tine.
de cacat
sa va ia dracu de hoti

sa va bagati in cur ofertele
Cultura Locurilor de muncă
Sunt o persoana tânără, avand vârstă de 34 de ani, sociabila, am un vocabular adecvat, aspect fizic placut.
A fost utilă această recenzie?
Evaluați compania la care ați lucrat recent
Faceți-vă cunoscută experiența pentru a ajuta alte persoane
Cultura Locurilor de muncă
Loc de munca in care suntem hartuiti moral psihic si fizic,tratati ca sclavii de catre managerul zonal.Suntem tinuti fara pauza de masa ,suntem tinuti peste program,lucram cate 10 zile consecutiv fara pauze,suntem hartuiti,daca ne impunem punctul de vedere suntem obligati sa ne dam demisia sau suntem amenintati ca suntem dati afara de managerul zonal.Lucram mai multe ore pe luna,suntem chemati la inventare din timpul nostru liber fara sa fim platiti.Eu am fost hartuita moral de catre managerul zonal intr-o zi, non-stop supusa la munci grele am avut un accident de munca am ajuns la spital cu tensiunea 190/160 si am ajuns la spital.Am fost aproape de un AVC din cauza hartuirii la locul de munca,sunt in CM si acum.Am sesizat ITM-ul dar in afara de o amenda ,nimic...Mi-au zis sa sesizez instanta de judecata...
Cultura Locurilor de muncă
Oameni de căcat, șefi de rahat
Oameni idioți analfabeți la sediul niște cretini incompetenți și prosti
5,0
Cultura Locurilor de muncă
the people there are given to you good advice and they help you with all you need and they make you fell like home and they are a good work place for everyone
Cultura Locurilor de muncă
o zi cu multi oameni nemultumiti din mai multe puncte de vedere
Cultura Locurilor de muncă
V-ati întrebat vreodată de ce primiti reclamații și tot felul de email-uri? Ei bine! Toate acestea au un scop comun.scopul de a trage un semnal de alarmă! Cu privire la ce se întâmplă! V-ați întrebat vreodată de ce pleacă oamenii din companie? De ce au rămas doar oamenii fără scrupule, care nu fac altceva decât să profite! De voi, de companie, de angajați! Daca stam și analizăm structura unui magazin, ne dam seama lejer că angajații sunt din ce in ce mai slabi, fura, vin la munca doar sa treacă timpul și să vina ziua de salariu! Șefii de magazin, fara experiență, poate chiar fără școală, care sunt in stare de orice ca sa ocupe o funcție! Vedem din ce in ce mai des șefe de magazin într-o relație cu superiorul care ulterior primesc funcții sau magazine mai ușoare, mai aproape de casa, doar pentru faptul că și-au plătit "tributului", nu pentru competente! Nu înțeleg de ce se permite! Daca urcam mai sus in ierarhie, găsim cu aceeași stupoare, șefi, manageri fara pregătire, cu școala vieții, sau o experiență irelevantă! Care sunt jucați pe degete, care închid ochii la ce se întâmplă în magazine din interese proprii.... furturi, relații! Ne afișăm pe toate rețelele de socializare cu relația noastră și toți zambim și ne facem fericiți deși în adâncul sufletului știm că este nedreptate! Promovam persoane in funcție de cum arată, aspectul fizic este din ce in ce mai important, hainele, machiajul și de ce nu?! Poate o posibilă relație extraconjugala! Aceste lucruri sunt peste tot și știți la cine și la ce mă refer....nu trebuie sa dau eu nume! Voi trebuie sa luați atitudine!
Avem în
 - mai mult...
Pro
Nu te da nimeni afara dar mai mult ca sigur o sa pleci singur
Contra
personal necalificat peste tot, salar mizer, munca dusa pana la nivel de epuizare totala
Cultura Locurilor de muncă
De ce în unele magazine profi încă se practica sclavia? Zile fără pauza de masa.. Ore suplimentare neplătite.. Refuzul acestora duce la răzbunări din partea unor șefi.. Nu e normal asa ceva... Casierul aranjează și marfa.. Este și la legume.. Pe scurt profi nu respecta contractul de munca și angajatul... Apoi se mira ca nu au oameni cu cine sa lucreze.. Nu recomand..
Cultura Locurilor de muncă
Munca multa,atentie la numarat banii,vorbit fumos cu clienti
Cultura Locurilor de muncă
Am lucrat 3 săptămâni, timp în care am văzut Cum stau lucrurile. Ca angajat trebuie doar să muncești și atât, nu trebuie să ai o părere a ta. Și dacă o ai nu e bine. Eu am fost pe raionul de mezeluri. Sfatul meu : Nu cumpărați niciodată dar niciodată ceea ce vă recomandă vânzătoarea! ! ! În concluzie : O mare bătaie de joc!
Pro
Punctualitatea plății
Contra
Totul
Cultura Locurilor de muncă
Totul a fost bine, deloc obositor doar salariul prea mic.
5,0
Cultura Locurilor de muncă
Neacordarea pauzelor, nerespectarea functiei angajatului,nerespectarea programului.
Contra
Pauze scurte
Cultura Locurilor de muncă
A typical day at work was like that,I went to retailers and with their consent I steal prices, then I came back to the office and compare our prices with their prices.I learned how to use Microsoft excel and PowerPoint.I had colleagues all over the country and we met at teambuidings.The hardest part of the job was the long projects.
Pro
free weekends
Contra
Long houres
Cultura Locurilor de muncă
Poate difera de la un magazin la magazin dar la noi era ceva de genul : ,,Care pe care" , cu un sef de magazin care ne dezbina ca si echipa , barfa era punctului lui forte .

Banii sunt foarte putini in comparatie cu munca , in majoritatea zileleor erai frant si iti doreai un loc de munca decent .
Contra
pauze scurte cu scanare si chiar daca nu statai 30 trebuia sa recuperezi si sa stai 8 ore 30
Cultura Locurilor de muncă
Am invatat sa muncesc in echipa.in schimb ce nu mia placut a fost diferentile intre noi ca echipa.si cum se comportau sefi.
Pro
o masa pe zi
Contra
pauze de tigara
Cultura Locurilor de muncă
O zi la locul de munca Profi...Era o zi stresanta, agitata, plictisitoare, cel mai greu fiind ridicarea baxurilor si proasta comunicare cu sefii, iar cel mai usor era asezatul marfii la raft sau in depozit.
Colegii 50 rai - 50 buni

Sef magazin - isteric, neintelegator, agitat. Pauza de masa era de 30 min. dar intr un fel anume trebuia sa ceri voie la sef sa te duci la pauza, desi la inceput, la interviu, iti spune clar si raspicat, ca te poti duce cand vrei la pauza de masa. Seful iti da termen de max. 30 min sa termini dealimentat un raion sau sa termini un palet, pe care trebuie sa si verifici daca ai marfa dupa factura pe el si in acelasi timp sa si bagi la raft si sa le cari si in depozit.

In aceste magazine, angajatul este omul bun la toate, o mare bataie de joc.

Nu recomand nimanui sa mearga sa se angajeze la ei. La ei casiera merge inb tot magazinul sa bage la raft daca nu are client sa incaseze, iar cand vin clientii trebuie sa stea sa fuga prin magazin ca sa ajunga mai repede la casa.

Foarte dezamagita de acest magazin/ supermarket
Pro
Nimic gratuit, nici macar o sticla de apa.
Contra
Nu puteai sa ti iei pauza cand vroiai, sefii tipa la tine, sunt isterici
A fost utilă această recenzie?
Vedeți mai multe evaluări pentru Profi
Ați putea dori să încercați: