Mega Image
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări
Recenzie angajat Mega Image

Loc de munca ok momentan.

2,0
13 mai, 2019
Sistemul cam aiurea putin si in lantul asta de magazine... Sefii lantului sa mai lucreze la sistem !!! Pauzele de masa,seara sa se lucreze cu un numar mai mare de personal,casierii sa fie lasati sa bea apa la casa, ( o colega a patit-o din aceasta cauza... ), sa fie cineva la legume fructe,clientela...Hmmm,lasa de dorit si aici,unii sunt prea rai cu personalul, salariul e ok pentru inceput,cu bonusuri si bonuri de masa e chiar convenabil fata de un salariu de la Profi de exemplu, la mine se lucreaza si noaptea si de aceea mi se pare ok salariul, colegii si sefii chiar super de treaba,pe mine asta mai proasta,incepatoare ,pot spune ca m-au invatat cu calm si rabdare tot ce stiu pana acum,am aproape 2 luni pe 19, e fain ca e activitate si nu ai timp sa freci menta hihi,ca sa zic asa! Ce sa mai scriu ? Incercati! E cu avantaje si cu dezavantaje si aici ca peste tot insa punctez: salariul bun! Eu am noroc de o echipa ok,acum Doamne ajuta sa fie asa mult si bine!
Evaluări după categorie
1,0
Balanța dintre muncă și viața personală
Cultura
Pro
Am avut o masa gratuita de sarbatori!
Contra
Am detaliat in descriere !
Similar reviews
4,0
3 septembrie, 2018
Same location
Salarii mici , munca multa , foarte mult stres.ideea companiei este una buna dar managementul fiecarui sef de magazin conteaza.Daca seful de magazin este unul bun atunci si locul de munca devine lejer.doar ca salariile sunt foarte mici
18 februarie, 2020
Very busy place, lovely people, management could've been a bit better, but i am not complaining. Very good bonuses based on your work, fair payment. And you get the opportunity to learn every single post
4,0
6 ianuarie, 2020
Productive and fun workplace with nice people, access to free MS Excel courses, good management. Sometimes the job is very stressful but we always manage to bypass any issue. It's a great responsibility to assure support to over 700 store all over the country, yet every day challenge is successfully passed at the end of the day.
A fost utilă această recenzie?
Vreți să aflați mai multe despre munca aici?
Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Mega Image. Comunitatea noastră este gata să răspundă.
Evaluare generală
Bazat pe 35 de evaluări.
Evaluări după categorie
3,5
Balanța dintre muncă și viața personală
3,2
3,5
Cultura
Mega Image - recenzii în funcție de denumirea locului de muncă
Mega Image - recenzii în funcție de locație