Mega Image
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări

Recenzii ale angajaților Mega Image din Ploiești

Vedeți toate cele 35 de recenzii
4,0
Balanță Timp de muncă/Viață personală
Cultura Locurilor de muncă
Salarii mici , munca multa , foarte mult stres.ideea companiei este una buna dar managementul fiecarui sef de magazin conteaza.Daca seful de magazin este unul bun atunci si locul de munca devine lejer.doar ca salariile sunt foarte mici
A fost utilă această recenzie?
2,0
Balanță Timp de muncă/Viață personală
Cultura Locurilor de muncă
Sistemul cam aiurea putin si in lantul asta de magazine... Sefii lantului sa mai lucreze la sistem !!! Pauzele de masa,seara sa se lucreze cu un numar mai mare de personal,casierii sa fie lasati sa bea apa la casa, ( o colega a patit-o din aceasta cauza... ), sa fie cineva la legume fructe,clientela...Hmmm,lasa de dorit si aici,unii sunt prea rai cu personalul, salariul e ok pentru inceput,cu bonusuri si bonuri de masa e chiar convenabil fata de un salariu de la Profi de exemplu, la mine se lucreaza si noaptea si de aceea mi se pare ok salariul, colegii si sefii chiar super de treaba,pe mine asta mai proasta,incepatoare ,pot spune ca m-au invatat cu calm si rabdare tot ce stiu pana acum,am aproape 2 luni pe 19, e fain ca e activitate si nu ai timp sa freci menta hihi,ca sa zic asa! Ce sa mai scriu ? Incercati! E cu avantaje si cu dezavantaje si aici ca peste tot insa punctez: salariul bun! Eu am noroc de o echipa ok,acum Doamne ajuta sa fie asa mult si bine!
Pro
Am avut o masa gratuita de sarbatori!
Contra
Am detaliat in descriere !
A fost utilă această recenzie?
Evaluați compania la care ați lucrat recent
Faceți-vă cunoscută experiența pentru a ajuta alte persoane
Vreți să aflați mai multe despre munca aici?
Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Mega Image. Comunitatea noastră este gata să răspundă.
Evaluare generală
Bazat pe 35 de evaluări.
Evaluări după categorie
3,5
Balanța dintre muncă și viața personală
3,2
3,5
Cultura
Mega Image - recenzii în funcție de denumirea locului de muncă