Recenzii ale angajaților Mega Image din Ploiești

Au fost găsite 2 recenzii care se potrivesc căutării Vedeți toate cele 31 de recenzii
Ordonare după: Utilitate | Evaluare | Data
2,0
Balanță Timp de muncă/Viață personală
Compensații/Beneficii
Siguranță/Promovare la Locul de muncă
Management
Cultura Locurilor de muncă
Loc de munca ok momentan.
Polivalent (În prezent, angajat) –  Ploiești, Prahova13 mai, 2019
Sistemul cam aiurea putin si in lantul asta de magazine... Sefii lantului sa mai lucreze la sistem !!! Pauzele de masa,seara sa se lucreze cu un numar mai mare de personal,casierii sa fie lasati sa bea apa la casa, ( o colega a patit-o din aceasta cauza... ), sa fie cineva la legume fructe,clientela...Hmmm,lasa de dorit si aici,unii sunt prea rai cu personalul, salariul e ok pentru inceput,cu bonusuri si bonuri de masa e chiar convenabil fata de un salariu de la Profi de exemplu, la mine se lucreaza si noaptea si de aceea mi se pare ok salariul, colegii si sefii chiar super de treaba,pe mine asta mai proasta,incepatoare ,pot spune ca m-au invatat cu calm si rabdare tot ce stiu pana acum,am aproape 2 luni pe 19, e fain ca e activitate si nu ai timp sa freci menta hihi,ca sa zic asa! Ce sa mai scriu ? Incercati! E cu avantaje si cu dezavantaje si aici ca peste tot insa punctez: salariul bun! Eu am noroc de o echipa ok,acum Doamne ajuta sa fie asa mult si bine!
Pro
Am avut o masa gratuita de sarbatori!
Contra
Am detaliat in descriere !
A fost utilă această recenzie?Da 4Nu 1Raport

Vedeți mai multe Mega Image recenzii

Ați putea dori să încercați:

Revendicați această pagină de companie

Vreți să aflați mai multe despre munca aici?

Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Mega Image. Comunitatea noastră este gata să răspundă.

Puneți o Întrebare

3,2Compensații/Beneficii
3,5Siguranță/Promovare la Locul de muncă
3,8Management
3,8Cultura

Mega Image - recenzii în funcție de denumirea locului de muncă

Mega Image - recenzii în funcție de locație