Mega Image
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări
Recenzie angajat Mega Image

Zero , nu se pune pret pe respect si se incurajeaza mitocania, nu te ajuta nimeni daca ai probleme ( sef magazin, tura etc). Cea mai proasta conducere

14 iulie, 2020
Zero. Am lucrat acolo si am plecat depresiva . Trebuia sa dau in judecata firma ,sefii de magazin . O bataie de joc generala. Sper ca s-u schimbat treburile acum dar in urma cu ceva ani era dezastru pe magazine. Erai la mana sefului de tura, daca ii placea fata ta erai protejat, daca nu isi batea joc de tine. Nu se poate asa ceva . Vrem sa muncim nu sa fim tratati ca scavii si fara respect. Te facea sa pleci singur prin demisie si la sediu nu interesa pe nimeni motivul plus sa se ia atitudine sa se schimbe ceva .Etc. Sunt ffff multe de spus. Per total cosmar.
Evaluări după categorie
1,0
Balanța dintre muncă și viața personală
Cultura
Pro
NU EXISTA
Contra
BATAIE DE JOC IN MASA INCEPAND DE LA SEF TURA, TERMINAND LA SEF MAGAZIN SI DISTRICT
Evaluări similare
5,0
28 aprilie, 2017
Același rol
Casier-Controlor piking (În prezent, angajat) - Drumul Taberei
Imi face placere sa lucrez la aceasta companie dar nu ma motivează salariul
Pro
Qqqqqqqqqqq
Contra
Qqqqqqqqqqq
5,0
5 decembrie, 2016
Același rol
Casier (Fost angajat) - Balotesti , Ilfov
Consider ca in urma locului de munca anterior , am căpătat experienta necesara pt a putea prohlgresa in domeniul comerțului.
Pro
Colectiv de nota 10.
Contra
Pauze scurte
12 iulie, 2020
Lucrator comercial si casiera eram eu si prietenul meu la fel (Fost angajat) - Circumvalațiunii Timisoara
Niste șefii de magazin sub orice critica.
.Nu te lasa la pauza de masă..managera magazinului plus ca in ultima luna nu mia acordat beneficiile mele avand in vedere ca eu si prietenul meu ne.am băgat demisia...cand am sunat mi sa spus că nu mai primesc nimic
Pro
Schimbare sefi cu capacitate de a lucra cu oameni
Contra
Sclavie