Mega Image
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări
Recenzie angajat Mega Image

Stres

3 septembrie, 2018
Salarii mici , munca multa , foarte mult stres.ideea companiei este una buna dar managementul fiecarui sef de magazin conteaza.Daca seful de magazin este unul bun atunci si locul de munca devine lejer.doar ca salariile sunt foarte mici
Evaluări după categorie
Similar reviews
1,0
12 iulie, 2020
Same role
Lucrator comercial si casiera eram eu si prietenul meu la fel (Fost angajat) - Circumvalațiunii Timisoara
Niste șefii de magazin sub orice critica.
.Nu te lasa la pauza de masă..managera magazinului plus ca in ultima luna nu mia acordat beneficiile mele avand in vedere ca eu si prietenul meu ne.am băgat demisia...cand am sunat mi sa spus că nu mai primesc nimic
Pro
Schimbare sefi cu capacitate de a lucra cu oameni
Contra
Sclavie
9 februarie, 2017
Same role
lucrator comercial (Fost angajat) - București Sector 1, Ilfov
Zile foarte agitate,organizare foarte proasta,colectiv placut
2,0
13 mai, 2019
Same location
Polivalent (În prezent, angajat) - Ploiești, Prahova
Sistemul cam aiurea putin si in lantul asta de magazine... Sefii lantului sa mai lucreze la sistem !!! Pauzele de masa,seara sa se lucreze cu un numar mai mare de personal,casierii sa fie lasati sa bea apa la casa, ( o colega a patit-o din aceasta cauza... ), sa fie cineva la legume fructe,clientela...Hmmm,lasa de dorit si aici,unii sunt prea rai cu personalul, salariul e ok pentru inceput,cu bonusuri si bonuri de masa e chiar convenabil fata de un salariu de la Profi de exemplu, la mine se lucreaza si noaptea si de aceea mi se pare ok salariul, colegii si sefii chiar super de treaba,pe mine asta mai proasta,incepatoare ,pot spune ca m-au invatat cu calm si rabdare tot ce stiu pana acum,am aproape 2 luni pe 19, e fain ca e activitate si nu ai timp sa freci menta hihi,ca sa zic asa! Ce sa mai scriu ? Incercati! E cu avantaje si cu dezavantaje si aici ca peste tot insa punctez: salariul bun! Eu am noroc de o echipa ok,acum Doamne ajuta sa fie asa mult si bine!
Pro
Am avut o masa gratuita de sarbatori!
Contra
Am detaliat in descriere !
A fost utilă această recenzie?
Vreți să aflați mai multe despre munca aici?
Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Mega Image. Comunitatea noastră este gata să răspundă.
Evaluare generală
Bazat pe 37 de evaluări.
Evaluări după categorie
3,3
Balanța dintre muncă și viața personală
3,1
3,4
Cultura
Mega Image - recenzii în funcție de denumirea locului de muncă
Mega Image - recenzii în funcție de locație