Mega Image
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări
Recenzie angajat Mega Image

Extrem de mult de muncă mai ales pe departamentul dely lucrezi 4 zile schimbul 2 singur uneori fără pauză de masă și fără timp pentru a merge la toale

2,0
28 septembrie, 2019
Avem nevoi de încă un om pe dely să fim 5 unul să ne poată tine liberele să nu mai fim la schimbul 2 ,un om pe tot raionul . El coace el servește el feliază el spala cuptorul si rotisorul el face curățenia de seara etc . Se lucrează peste puterile omenești . Nu cred că angajatul este vinovat că în acel magazin vânzarea este mai mică , ca în altele .
Evaluări după categorie
Cultura
Similar reviews
1,0
12 iulie, 2020
Lucrator comercial si casiera eram eu si prietenul meu la fel (Fost angajat) - Circumvalațiunii Timisoara
Niste șefii de magazin sub orice critica.
.Nu te lasa la pauza de masă..managera magazinului plus ca in ultima luna nu mia acordat beneficiile mele avand in vedere ca eu si prietenul meu ne.am băgat demisia...cand am sunat mi sa spus că nu mai primesc nimic
Pro
Schimbare sefi cu capacitate de a lucra cu oameni
Contra
Sclavie
5,0
18 februarie, 2020
Store Assistant (Fost angajat) - Bucharest
Very busy place, lovely people, management could've been a bit better, but i am not complaining. Very good bonuses based on your work, fair payment. And you get the opportunity to learn every single post
6 ianuarie, 2020
Master Data Steward (În prezent, angajat) - Bucharest
Productive and fun workplace with nice people, access to free MS Excel courses, good management. Sometimes the job is very stressful but we always manage to bypass any issue. It's a great responsibility to assure support to over 700 store all over the country, yet every day challenge is successfully passed at the end of the day.
A fost utilă această recenzie?
Vreți să aflați mai multe despre munca aici?
Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Mega Image. Comunitatea noastră este gata să răspundă.
Evaluare generală
Bazat pe 37 de evaluări.
Evaluări după categorie
3,3
Balanța dintre muncă și viața personală
3,1
3,4
Cultura
Mega Image - recenzii în funcție de denumirea locului de muncă
Mega Image - recenzii în funcție de locație