Lidl
3.2 din 5 stele.
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări

Lidl Recenzii ale angajaților pentru Vanzator

UtilitateEvaluareData
5 evaluări se potrivesc cu căutareaVedeți toate cele 8,153 de recenzii

Cel mai bun angajator!

Evaluare recomandată de Indeed

Indeed a ales cea mai utilă evaluare
La lidl ai un loc de munca sigur!chiar daca vii timorat ca nucunosti metoda de munca ve i fi invatat cu siguanta!

Nu exista colectiv , dezamăgire

Nimic nu este cum se zice!totul este o poveste fardata in roz!

Dezamagire

Asta este singurul cuvant care imi vine in minte cand aud de aceasta companie, ca si angajator, din orice punct de vedere. Pe langa faptul ca la programul de Bun Venit ti se explica ceva, in magazin este cu totul altceva. 1.Interviul- salariu+bonuri, la interviu mi s-a spus ca voi avea un anumit nr de bonuri, iar in prima luna nu am luat deloc. Raspunsul conducerii a fost ca s-a produs o incurcatura la HR si din cauza asta nu am primit bonurile. Mi s-a spus ca situatia se va rezolva urmatoarea luna, pt ambele luni. Surpriza, a doua luna s-a intamplat la fel. Si mai mare surpriza a fost cand mi s-au dat bonurile sefului de vanzari. 2.In data de 15.07.2018 am optat sa ma mut la un magazin mai aproape de casa, mi s-a promis transferul la data de 01.09.2018, transferul nu s-a efectuat, spunandu-mi ca trebuie sa ma duc de fapt pe alt magazin fata de ce am cerut si ce am vorbit, iar raspunsul a fost ca daca nu imi convine, sunt asteptata la magazin sa imi dau demisia :) (raspuns tot din partea sefului de vanzari) Intr-adevar, sloganul se potriveste cu realitatea: Merita sa fii surprins! :) 3.Se fac magarii la nivelul conducerii. Tin sa precizez ca am fost casier, iar la decontare am iesit cu un plus de 25.00 de lei, iar seful de tura, de fata cu mine, a luat plusul si l-a pus deoparte, spunandu-mi ca ma ajuta intr-un fel, pt a nu da nota explicativa (asa este procedura daca iesi mai mult de 10.00lei). Inca odata merita sa fii surprins! 4.Angajatii stau depontati la munca. Daca nu fac asta, sunt luati in vizor de seful de magazin si li se cauta nod in papura, li se face viata -

Pro

Nimic

Contra

Totul

Munca grea !

Decat sa muncesti la astia....mai bine va cautati altceva de facut ! Muncesti ca un sclav....la astia ! cu 2 lei pe luna !

Pro

zero barat !

Contra

Nu vreau sa aveti un loc de munca in care muncesti ca sclavii !

loc de munca placut

Un loc de munca aproape de casa .un colectiv bun sa ma inteleg cu sefii si colegi
A fost utilă această recenzie?

Evaluați compania la care ați lucrat recent

Faceți-vă cunoscută experiența pentru a ajuta alte persoane

Vreți să aflați mai multe despre munca aici?

Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Lidl. Comunitatea noastră este gata să răspundă.Puneți o Întrebare

Evaluare generală

3.2

Bazat pe 8,153 de evaluări.
1.666

3.5Compensații/Beneficii
3.0Siguranță/Promovare la Locul de muncă
2.8Conducere
2.9Cultura

Lidl - recenzii în funcție de locație

• Companii
  • Lidl
  • Evaluările angajaților
  • Vanzator
Spuneți-ne cum să îmbunătățim această pagină
Ce ați adăuga sau modifica?