Lidl
3.2 din 5 stele.
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări

Recenzii ale angajaților Lidl din București

UtilitateEvaluareData
8 evaluări se potrivesc cu căutareaVedeți toate cele 8,153 de recenzii

Dezamagire

Evaluare recomandată de Indeed

Indeed a ales cea mai utilă evaluare
Asta este singurul cuvant care imi vine in minte cand aud de aceasta companie, ca si angajator, din orice punct de vedere. Pe langa faptul ca la programul de Bun Venit ti se explica ceva, in magazin este cu totul altceva. 1.Interviul- salariu+bonuri, la interviu mi s-a spus ca voi avea un anumit nr de bonuri, iar in prima luna nu am luat deloc. Raspunsul conducerii a fost ca s-a produs o incurcatura la HR si din cauza asta nu am primit bonurile. Mi s-a spus ca situatia se va rezolva urmatoarea luna, pt ambele luni. Surpriza, a doua luna s-a intamplat la fel. Si mai mare surpriza a fost cand mi s-au dat bonurile sefului de vanzari. 2.In data de 15.07.2018 am optat sa ma mut la un magazin mai aproape de casa, mi s-a promis transferul la data de 01.09.2018, transferul nu s-a efectuat, spunandu-mi ca trebuie sa ma duc de fapt pe alt magazin fata de ce am cerut si ce am vorbit, iar raspunsul a fost ca daca nu imi convine, sunt asteptata la magazin sa imi dau demisia :) (raspuns tot din partea sefului de vanzari) Intr-adevar, sloganul se potriveste cu realitatea: Merita sa fii surprins! :) 3.Se fac magarii la nivelul conducerii. Tin sa precizez ca am fost casier, iar la decontare am iesit cu un plus de 25.00 de lei, iar seful de tura, de fata cu mine, a luat plusul si l-a pus deoparte, spunandu-mi ca ma ajuta intr-un fel, pt a nu da nota explicativa (asa este procedura daca iesi mai mult de 10.00lei). Inca odata merita sa fii surprins! 4.Angajatii stau depontati la munca. Daca nu fac asta, sunt luati in vizor de seful de magazin si li se cauta nod in papura, li se face viata -

Pro

Nimic

Contra

Totul

Poor management

The culture of "who's to blame".Poor management and no consideration for the true "assets" in the company. There is no consideartion of costs vs.benefits. Great perks though.

Pro

Benefits

Contra

Management
Cultura Locurilor de muncă

Productive and fun work place

- friendly environment - each day you learn something new - overtime ours - good management - use of German language - promotion possibilities - international experience

Pro

Gym, German courses

productive and fun

I love what I do, to arrange goods on the shelves , the shelf was popped by price , coordinate team to get involved in what I do to be the best

Pro

free launches

Contra

8 hours

good team

A great place to work with something new to learn everyday. My co-workers was very devoted and we all try our best to accomplish our goals each day. I learned how to work with SAP platform
A fost utilă această recenzie?

Evaluați compania la care ați lucrat recent

Faceți-vă cunoscută experiența pentru a ajuta alte persoane

Nice period of my life.

-organizing and supervising a team of over twenty employees; -drafting cargo opinions, orders, invoices, work schedule employees; -financial reports, monthly efficient planning, organizing and conducting inventories; -ensuring the smooth running of the unit.

Pro

Vouchers

Contra

Extra hours
Cultura Locurilor de muncă

Ambiente de trabajo muy organizado

Multifuncionalidad y voluntad de aprender y flexibilidad no aprovechados por la empresa

Pro

Estabilidad

Contra

Número de horas de trabajo variable

Productive and fun worplace

It''s hard to find a workplace where do you go with pleasure. For me it''s important to have around me people who likes to work. I am a punctual person.
A fost utilă această recenzie?

Vreți să aflați mai multe despre munca aici?

Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Lidl. Comunitatea noastră este gata să răspundă.Puneți o Întrebare

Evaluare generală

3.2

Bazat pe 8,153 de evaluări.
1.666
2.109