Flex
3.9 din 5 stele.
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări

Recenzii Flex despre Salariu și beneficii

3.7Salariu și beneficii

Ordonare după

UtilitateEvaluareData
4 evaluări se potrivesc cu căutareaVedeți toate cele 5,383 de recenzii

Loc de munca curat, sigurcu norme de protectie

Evaluare recomandată de Indeed

Indeed a ales cea mai utilă evaluare
Sunt o persoana organizata, energica, determinata, lucrez foarte bine in echipa si sub stres.

Pro

Programul de 12cu 24, 12 cu 48, transport inclus gratuit, asistenta medicala

Contra

Pauze scurte, mancarea din cantina prea scumpa, compensatiile banesti si munca depusa nu sunt tocmai corecte
A fost utilă această recenzie?

Bună ziua aș vrea să mă angajez și eu cât mai repede

bună ziua mă numesc frânculescu Magdalena Am 24 de ani am mai lucrat în altă parte tot așa în firmă și aș vrea să mă angajez la flex să faci parte din echipa vă rog dacă aveți nevoie de oameni puteți să mă sunați la Nr 0767529694 eu stau în Sânnicolau mare și mie ar trebui un transport până în Timișoara dacă aveți transport vă rog sunați vă mulțumesc mult și vă doresc o zi cât mai faina si plina de bucurii la revedere

Pro

Miasi dori cât mai rapid să mă angajez

Contra

Nu știu la ce oră se ia pauză deci nu pot să comentez înainte de a vedea

productiv

Evaluarea de la bine si foarte bine cu calificative intre 3,30 si4

Pro

curatenie

Contra

Pauze scurte

HRIS Specialist

Support Workday (HRIS system for Flextronics) configuration set up/changes for new hires, compensation changes,transfers, promotions,personal data changes and benefits. Create and update financial elements in Workday. Assistance with monthly closing. Open and monitor internal (Service Now) cases for issues/needs affecting Workday. Oversee/manage all ongoing Workday testing/updates. Work with IT to implement new or update current Workday users. Support enhancements to existing functionality and drive the implementation of other major new functionality. Troubleshoot system issues. Establish standard operating procedures and audit processes to ensure processes are compliant and data integrity is maintained. Perform group data updates, exports, imports, clean-ups, and researches/reports on any data discrepancies. Prepare reports and statistics in support of human resources operations. Respond verbally or in writing to inquiries, complaints or problems providing information. Primary contact for assigned function with outside organizations or other departments; Respond to technical administrative questions and ensured necessary follow up.
A fost utilă această recenzie?

Evaluați compania la care ați lucrat recent

Faceți-vă cunoscută experiența pentru a ajuta alte persoane

Vreți să aflați mai multe despre munca aici?

Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Flex. Comunitatea noastră este gata să răspundă.Puneți o Întrebare

Evaluare generală

3.9

Bazat pe 5,383 de evaluări.
2.008

3.7Compensații/Beneficii
3.4Siguranță/Promovare la Locul de muncă
3.5Conducere
3.7Cultura

Flex - recenzii în funcție de locație

• Companii
  • Flex
  • Evaluările angajaților
  • Salariu și beneficii
Spuneți-ne cum să îmbunătățim această pagină
Ce ați adăuga sau modifica?