Flex
3.9 din 5 stele.
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări

Recenzii Flex despre Conducere

3.5Conducere

Ordonare după

UtilitateEvaluareData
6 evaluări se potrivesc cu căutareaVedeți toate cele 5,383 de recenzii

A fost bine pt mine,am muncit destul de mult in modulul 4 pe varroc,chiar faceam si 2 posturi,dar la sf nu am fost apreciata

Evaluare recomandată de Indeed

Indeed a ales cea mai utilă evaluare
Dar am ramas dezamagita,pt ca supervizorul nu-l interesa sa le fie bine la muncitori,pe unii ii tine in slavi,iar altii munceau pe mai multe linii.Pe mine m-a luat flexul dupa 8 luni,si mi-a facut contract pe perioada determinata,si am ramas in concediu crestere copil,daca l-as fi avut nedeterminat acum eram acolo.Dar sa o iau de la capat prin firma intermediara nu am mai vrut

stresant

salarii mici ,munca de sclav ,supervizori care sufera de sefie lipsa de comunicare salariatii vechi nu sunt deloc apreciati
A fost utilă această recenzie?

Loc de munca curat, sigurcu norme de protectie

Sunt o persoana organizata, energica, determinata, lucrez foarte bine in echipa si sub stres.

Pro

Programul de 12cu 24, 12 cu 48, transport inclus gratuit, asistenta medicala

Contra

Pauze scurte, mancarea din cantina prea scumpa, compensatiile banesti si munca depusa nu sunt tocmai corecte
A fost utilă această recenzie?

Loc de munca productiv cu multe de oferit

Ca un loc de munca de inceput este foarte recomandat. Oameni Ok, Conducerea Ok, per total recomand

best team in Timisoara

best team to work with if you are young and want a job , good quality of proces and understanding your problems.work shift is 12 hours good management ,you learn a lot of new stuff
A fost utilă această recenzie?

Evaluați compania la care ați lucrat recent

Faceți-vă cunoscută experiența pentru a ajuta alte persoane

Competitive work place

Responsibilities: - Purchase of Raw Material for Production of Electronic Equipment - Placement and monitoring of orders and coordination of shipment of materials- decision maker in shipment method- air, sea or road according to the production needs - Stock management- controlling of excess and obsolete components - Interface between supplier and end clients in order to ensure deliveries and best prices on the market - Implementation of technical changes initiated by the end client or supplier according to the procedure

Pro

Multinational Company, Work safety

Contra

Career Development
A fost utilă această recenzie?

Vreți să aflați mai multe despre munca aici?

Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Flex. Comunitatea noastră este gata să răspundă.Puneți o Întrebare

Evaluare generală

3.9

Bazat pe 5,383 de evaluări.
2.008

3.7Compensații/Beneficii
3.4Siguranță/Promovare la Locul de muncă
3.5Conducere
3.7Cultura

Flex - recenzii în funcție de locație

• Companii
  • Flex
  • Evaluările angajaților
  • Conducere
Spuneți-ne cum să îmbunătățim această pagină
Ce ați adăuga sau modifica?