CEC BANK
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări
Recenzie angajat CEC BANK

Dezamahire

2,0
26 octombrie, 2019
Am ales CEC Bank cu multa incredere, in ciuda faptului ca salariile sunt fff mici. Dupa primele doua luni mi-am dat seama ca bancii CEC Bank i se potriveste perfect zicala “afară e vopsit gardul și înăuntru leopardul”. Am rezistat cu mult stoicism un an.Nu recomand sub nici o formă această bancă, evitati, doar dacă sunteți disperați apelați la ei.
Evaluări după categorie
4,0
Balanța dintre muncă și viața personală
2,0
Cultura
Pro
Se respecta programul de lucru se acorda bunuri de masă și prime Paște și Crăciun
Contra
Managementul lasă de dorit foarte mult, instabilitate, se iau decizii haotic
Evaluări similare
5,0
20 august, 2020
Ofițer Relații Clienți (Fost angajat) - Sighişoara, Mureș
Am lucrat pe perioada determinata de 1 an în CEC bank Sighisoara ca Ofițer Relații Clienți,
Am fost dezamagita de decizia de a nu prelungi contractul, dar m-aș întoarce cu plăcere la Agenție în orice moment, deoarece am lucrat cu un colectiv super din toate punctele de vedere, am avut parte de ajutor fără discuții, au sărit în ajutor în orice moment ai avut nevoie.

...... avenenevoie,
Pro
Tot
Contra
Deciziile luate la nivel de Centrală
3,0
6 octombrie, 2019
Ofițer cont (Fost angajat) - Odobesti
Ca angajat nou, nu exista un training adecvat. Trebuie sa înveți de la colegi dacă sunt dispuși sa arate. Training se face mai târziu, dar doar generalități. Conducerea e cu concepții învechite și care apleacă urechea la bârfe.
Pro
Doar ca ai weekendul liber și sărbătorile legale
Contra
Management prost
3,0
29 ianuarie, 2019
ofiter cont (Fost angajat) - Iasi
Lucru specific de banca , cu exigente maxime , care ofera destul de putin in comparatie cu cerinte.Satisfactia unica de a vedea oameni multumiti in urma muncii tale.