Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări

ATOS Evaluările angajatului

Denumire loc de muncă
Locație
Ordonare după
4 evaluări se potrivesc cu căutarea
Vedeți toate cele 2.534 de recenzii
Cultura Locurilor de muncă
Experienta mea a fost una negativa. Am plecat din pozitia de Manager IT, pt pozitia de Project Leader in Atos. Nu am avut sustinere, nu am avut handover. Se lucreaza haotic, managerii de proiect sunt stresati de leaderii Atos.Nu recomand. Cea mai proasta experienta. Nu poti pune un PM in pozitia aceasta fara un handover, fara un rezumat al activitatii pe care o preia. Haotic.
Pro
bonuri de masa.
Contra
Manager direct, iresponsabil.
Cultura Locurilor de muncă
Una gran impresa de IT con una estructura muy bien definida.
Cultura Locurilor de muncă
Good workplace offering opportunities for growth including external training plan. Due to the growth of the company, internal procedures are still in course of stabilization and global adoption. Friendly and helpful co-workers.
Pro
External Training plan, growth opportunities
Contra
Sometimes chaotic
Cultura Locurilor de muncă
Atos IT Solutions and services is an IT company which takes care of it's employees. We have good work conditions also health insurance. We also have team buildings every year. The location from Timisoara has over 1500 employees. We have parking lots near the office building, also lounge area, cafeteria. As for payment it has good salary for it's area of activity. You could also have opportunities to develop yourself and to find new and higher positions opened.
A fost utilă această recenzie?
Evaluați compania la care ați lucrat recent
Faceți-vă cunoscută experiența pentru a ajuta alte persoane
Vedeți mai multe evaluări pentru ATOS
Ați putea dori să încercați: