Arvato
3.4 din 5 stele.
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări
Vizualizați toate cele Arvato evaluări
Evaluați această companie

Arvato

Recenzie angajat Arvato

Customer support

It was a pleasure to work for them.I used to get up smiling because i'd know that i would go to a work place that had a great facility with a bunch of other great people.

Pro

We could play XBOX when no calls were coming in

Contra

a tad far

Evaluări după categorie

5.0Cultura

Evaluări similare

Același rol
Cultura Locurilor de muncă

Oribil!! Rusine sa va fie!

Un mod de lucru neprofesionist, mizerie de nedescris pe birouri, la baie si bucatarie, contractul una spune si alta se intampla, se taie bani la salariu din orice ca sa se ofere cat mai putin posibil, unii TL sunt foarte nesimtiti si aroganti(+ favoruri celor care au o viata intima cu unii din ei), programul de lucru este ingrozitor intamplandu-se des sa lucrez 6 zile consecutiv si mai tot timpul weekendul l-am petrecut la munca, pretențiile sunt nerealist de mari...am lucrat 3 ani si imi pare rau sa vad cat de mult a decazut Arvato ( acum se numeste Majorel). Nu recomand nimanui! Colegii vechi au plecat, colegii noi majoritatea pleaca inainte sa împlinească 6 luni, TL -ii vechi au plecat si ei, managerul a plecat si el...asta spune mult despre aceasta companie!!
Același rol

Awful hypocrite place

They don't teach you what you need to know and do anything in their power so you wouldn't get your money, i got really tierd of the place and the way it works and decided to leave, i worked 2 weeks and they decided to pay me only 2 days outta them . Don't work for them, shitty company very dissatisfied Not to mention arrogant tl

Pro

Lol

Contra

Mostly everything
Aceeași locație
Cultura Locurilor de muncă

Loc de munca stresant, dar unde ai ce invata

Structura si calitatea managementului difera de la un proiect la altul, dar ofera o sansa buna pentru un inceput de cariera. De asemenea, este o companie care ofera beneficii bune pentru piata de munca din Romania.
A fost utilă această recenzie?

Vreți să aflați mai multe despre munca aici?

Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Arvato. Comunitatea noastră este gata să răspundă.Puneți o Întrebare

Evaluare generală

3.4

Bazat pe 1,878 de evaluări.
498
541