Arvato
3.4 din 5 stele.
Primiți actualizări săptămânale, locuri de muncă noi și evaluări
Vizualizați toate cele Arvato evaluări
Evaluați această companie

Arvato

Recenzie angajat Arvato

Ce înseamnă să fi mafiot

Primul meu loc de muncă.Munca în sine nu era mare lucru, managerii (unii) erau buni și ne ajutau, ne înțelegeau, cât alții mai rău te încurcau cu pretenții absurde care nu aveau legătură cu munca în sine. Problemele au apărut când au făcut exod cu angajații și s-au mutat în India. Să ne zici că ai pierdut contractul ca de fapt să iei oameni care cer mai puțin bani, și să ne bagi pe gât activitatea lor de începători, făcându-ne workflowul varză. Asta înseamnă să fii mafiot.

Pro

Pregătire acceptabilă

Contra

Salariu redus din ce motiv voiau

Evaluări după categorie

1.0Balanța dintre muncă și viața personală
1.0Compensații/Beneficii
2.0Siguranță/Promovare la Locul de muncă
1.0Conducere
2.0Cultura

Evaluări similare

Aceeași locație

Loc de munca stresant, dar unde ai ce invata

Structura si calitatea managementului difera de la un proiect la altul, dar ofera o sansa buna pentru un inceput de cariera. De asemenea, este o companie care ofera beneficii bune pentru piata de munca din Romania.

Nu recomand deloc

Flexibitate și empatie 0 față de angajați. Când se scoate un post, cărțile sunt deja împărțite. Muncă obligatorie (o dată pe lună) în weekend obligatoriu. Ture de la 8/9/10/11.00 fără opțiunea de a face schimb. Micro management, unde team managerii focuseaza pe greșelile colegilor (scădere permanentă din bonus), time tracking la secundă, etc, etc...

Expérience à l'étranger

Découverte passionnante de la vie professionnel en Roumanie
A fost utilă această recenzie?

Vreți să aflați mai multe despre munca aici?

Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Arvato. Comunitatea noastră este gata să răspundă.Puneți o Întrebare

Evaluare generală

3.4

Bazat pe 1,886 de evaluări.
499

3.3Cultura
  • Companii
  • Arvato
  • Evaluările angajaților
  • Ce înseamnă să fi mafiot
Spuneți-ne cum să îmbunătățim această pagină
Ce ați adăuga sau modifica?