4,0 din 5 stele.
Evaluați această companie

Accenture

Recenzie angajat Accenture

Mediocru

IT-ul local e useless trebuie sa vii cu bateriile de acasa,tastatura,cabluri,adaptoare plus ca daca ai ceva urgent de rezolvat ai de asteptat daca nu ai pile. Management este mediocru efectiv nu ai cum sa-ti pontezi o ora in an ca si ora suplimentara!!Evaluarile si perfomantele se fac din pix sau pe ochi frumosi. Daca nu ai fusta nu avansezi!!! Mediul de lucru stresant cu target-uri setate prea high si ireale. fara posibilitati reale de avansare. Colectivele de lucru de pe proiecte pot fi bune dar si toxice!!Nu poti schimba proiectul asa cum iti doresti!! Iar la terminarea lui ramai in aer desi ei promit ca iti vor gasi altul pe care sa lucrezi. Mediocritatea este la putere!! Nu recomand!!

Pro

Contra

Conseilling-ul lipseste cu desavarsire

Evaluări după categorie

1,0 din 5 stele pentru Cultura

Evaluări similare

Aceeași locație

Loc de munca productiv

Este un loc de munca bun pentru cei care cunosc limbi straine si isi doresc sa invete lucruri noi.

Productive And fun environment

I worked for approximately 2 years and in those 2years I can say that I made a family in this job. Very friendly environment with a lot of opportunities and growing.
A fost utilă această recenzie?

Ok for start your career

Too many processes to be followed. Rigid work environment.The people are supportive and helpful and there are career opportunities available. You get exposure to multiple markets.
A fost utilă această recenzie?

Vreți să aflați mai multe despre munca aici?

Puneți o întrebare despre munca sau interviurile de angajare la Accenture. Comunitatea noastră este gata să răspundă.Puneți o Întrebare

Evaluare generală

Bazat pe 25.269 de evaluări.

Evaluări după categorie

• Companii
  • Accenture
  • Evaluările angajaților
  • Mediocru
Spuneți-ne cum să îmbunătățim această pagină
Ce ați adăuga sau modifica?