locuri de munca in Vâlcea

Locuri de munca 1 - 10 din 174

Conducator auto

DON PEDRO SRL - Râmnicu Vâlcea
Responsabilitati - transport si livrare marfa - cunosterea documentelor de transport http://www.donpedro.com.ro/ Cerinte experienta minim 6 luni Beneficii

Ambalator manual

Responsabilitati Ambaleaza produsele igienico sanitare Cerinte Abilitati de lucru in echipa, spirit de organizare a propriei activitati. Beneficii Oferite

Oferta part-time

Râmnicu Vâlcea
Ofer 400 RON pe luna pentru o fata serioasa care să-mi plimbe copilul de 1 ani și 3 luni doua ore pe zi cu .Numai în zilele lucrătoare și sâmbătă zi scurta

operatoare - facturare

Angajam operatoare facturare. Conditii de angajare: - experienta in facturare - cunostinte operare

Consultant vanzari Ramnicu Valcea

Audionova - Râmnicu Vâlcea
Descrierea postului: Activitate de cabinet medical; Promovarea activa si vanzarea directa a aparatelor auditive si/sau accesoriilor acestora; Intretinerea

Asistent manager

Vector Systems - Râmnicu Vâlcea
Asistent manager la firma de sisteme de securitate! Cerinte Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca; - Capacitatea de a se

Personal birou

Angajam personal birou. Oferim: program flexibil, contract de munca, salariu atractiv! Cerinte: minim liceul, engleza sau germana la nivel conversational.

Asistent Vanzari

H & M - Râmnicu Vâlcea
Urmeaz-o pe Daniella pentru o zi ASISTENT VANZĂRI part-time DACĂ POŢI: acţiona singur dar ştii ce înseamnă muncă în echipă. ŞI ÎN PLUS: te interesează

angajam operator statie de sortare

Angajam operator statie de...

Agent vanzari Ramnicu Valcea

S.C. Ana Cornel S.R.L. - Râmnicu Vâlcea
Responsabilitati Responsabilitati -Administrarea si dezvoltarea portofoliului de client; -Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Valcea