locuri de munca in Timișoara

Locatie
Companie
Locuri de munca 1 - 10 din 1.014

Operatori call-center salariu fix+comision intre 1200-3000 R...

Timișoara
Candidatul ideal este : - persoana tanara, dinamica, persuasiva,cu sau fara experienta in domeniu - are experienta anterioara in vanzari callcenter de cel

Doamna cu experinta kineto si fizio pentru o doamna diabetic...

Timișoara
Caut o doamna serioasa max 60 de ani,cu experienta,fizio'kineto eventual si sa ii faca insulina pentru doamna diabetica 55 de ani,care este imobilizata la pat

Montatori subansamble

DRÄXLMAIER Group - Timișoara
Descrierea postului: Confectionare cablaje; Raspunde de calitatea cablajelor produse; Respecta indicatiile de lucru; Participa la programele de instruire

Curier,salariu motivant

Timișoara
Angajez urgent curier cu salariu motivant.experienta nu este necesara,dar e un avantaj.salariu

secretara birou notarial

Timișoara
Angajam secretara pentru birou notarial în Timișoara. Cerinte minime: - studii superioare; - abilitati in relatiile cu publicul, prezenta placuta, -

Production operator Timisoara - perioada nedeterminata

Coca‑Cola Hellenic - Timișoara
Production operator Timisoara - perioada nedeterminata - PRO014928 Descriere Coca-Cola Hellenic este unul dintre cei mai mari imbuteliatori ai produselor

Referent informatii clienti - Timisoara Lipovei

Dedeman RO - Timișoara
Ofera informatii clientilor privind produsele si serviciile oferite de companie Inregistreaza datele persoanelor fizice si juridice, in baza de date a

Operator facturare

Timișoara
Secpral Pro Instalatii angajeaza OPERATOR FACTURARE: Candidatul ideal - Studii superioare tehnice sau economice; - Cunostinte de contabilitate primara; -

Angazam soferi categoria b

Timișoara
Angajam soferi categoria b , se lucreaza pe masini de 3,5 t transport marfa intern. Experienta in domeniu minim 3 luni , rog seriozitate relati la tel. 786 -

Functionar Administrativ, Mahle

Timișoara
Pentru compania Mahle din Timisoara, cautam functionar administrativ. Program de lucru 8h, de luni pana vineri. Cerinte : - limba engleza la nivel avansat

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Timisoara