locuri de munca in Timișoara

Locatie
Titlu
Locuri de munca 1 - 20 din 1.284

Operator calculator/ Secretariat

CLARISMART CONSULTING - Timișoara
Responsabilitati Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre parteneri, o persoana pentru postul de Operator introducere date. Descriere post: - Preia

Coleg departament IT

Bioclinica - Timișoara
Candidatul ideal: Căutăm o persoană responsabilă, dornică să înveţe lucruri noi, deschisă în relaţia cu persoanele din colectiv. Cerinţe: carnet de

Operator introducere date

Sc Otto Srl - Timișoara
Principalele responsabilitati: - gestionarea relatiei cu clientii companiei (persoane fizice, persoane juridice); - asigurarea emiterii documentelor de

Operator introducere si validare date

Rossini SPA - Timișoara
DESCRIEREA POSTULUI Receptionarea si preluarea comenzilor venite de la client; Introducerea comenzilor in sistem; Urmarirea comenzilor receptionate si

Angajam Economist-Contabil, Operator calculator

Timișoara
Posibilitati avantajoase de angajare. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa sunati

OPERATOR INTRODUCERE SI PRELUCRARE DATE

PROFI ROM FOOD - 5 recenzii - Timișoara
Ce facem noi pentru tine- -Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; -Pentru ca ne place

Specialist Resurse Umane

Selgros - 14 recenzii - Timișoara
Responsabilităţi: - selecţia si recrutarea de personal - administrarea activităţii de angajare - gestionarea şi întocmirea corectă a dosarelor individuale

Operator planificare si validare date

S.C. AMAKRON S.R.L - Timișoara
Responsabilitati • Preluarea comenzilor de la clienti; • Introducerea comenzilor in sistem; • Urmarirea statusului comenzilor; • Verificarea si stabilirea

Operator Facturare

SIPEX - Timișoara
Operator Facturare locatie Timisoara, Calea Buziasului, nr. 162, jud. Timis Candidatul ideal: – experienta in facturare si operare in sistem ERP; –

Operator facturare

Miruna International Impex S.R.L. - Timișoara
Candidatul ideal: persoană adaptabilă, cu capacitate de învățare și lucru cu oamenii; aptitudini de comunicare, atenție concentrată și rezistență la stres;

Lucrator universal

Carrefour - 10.737 recenzii - Timișoara
Esti implicat, iti place sa interactionezi cu ceilalti si esti orientat catre clienti? Alatura-te echipei noastre din Carrefour! Ce trebuie sa faci? Sa

Operator Calculator

HR friend - Timișoara
- sa fii student sau absolvent de studii medii/ superioare; - sa ai cunostinte de operare PC - sa cunosti limba engleza la un nivel mediu; - sa ai

OPERATOR SUPRAVEGHERE VIDEO

Ce facem noi pentru tine- -Oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; - Pentru ca ne place sa

Angajam contabil, contabilitate primara.

Timișoara
Angajez urgent contabil, program saga ,8 ore , salar negociabil la interviu. Rog curriculum pe

Internship in HR

MAHLE - Timișoara
Ești pregătit să crești odată cu provocările tale? MAHLE este un furnizor de top pentru industria automobilelor. Cu produsele noastre pentru motoarele cu

Assistant Buyer

DRÄXLMAIER Group - 10 recenzii - Timișoara
Sisteme electrice moderne și interioare exclusiviste pentru automobile premium – de peste 50 de ani, DRAXLMAIER Group și-a construit renumele de promotor al

Functionar administrativ cu limba franceza

VEO Worldwide Services - Timișoara
Cautam o persoana dinamica, autonoma, cu spirit de initiativa si capacitate de organizare pentru a se alatura echipei noastre din Timisoara. Pentru reusita

OPERATOR Tvci ( Dispecer securitate) TIMISOARA HIPER (MALL)

Auchan - 1.437 recenzii - Timișoara
OPERATOR Tvci ( Dispecer securitate) TIMISOARA HIPER (MALL) Post: OPERATOR Tvci ( Dispecer securitate) TIMISOARA HIPER (MALL) Departament: Securitate Orașe:

ASISTENT MANAGER ACHIZITII

Ce facem noi pentru tine: - Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; - Pentru ca ne

REFERENT STATISTICIAN ANALIST

Daca ai: - Experienta relevanta in retailul alimentar (avantaj); - Cunostinte temeinice de excel (obligatoriu); - Capacitate de analiza si sinteza; -

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Timișoara