locuri de munca in Targu Secuiesc

Tip de loc de munca
Locatie
Locuri de munca 1 - 10 din 44

Manager Magazin

Kaufland - 67 recenzii - Targu Secuiesc
în cadrul departamentului Vânzări pentru magazinul Kaufland Târgu Secuiesc Suntem mai mult decât un retailer internațional de succes: suntem angajatorul

Reprezentant Magazin Targu Secuiesc

Germanos Romania - Targu Secuiesc
Responsabilitati SCOP: Vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie, prin reteaua de magazine, catre clienti, respectand standardele si politicile

Lucrător comercial

executam

Targu Secuiesc
vreti o casa sunati de la a la zzzz pret,...

Stivuitoristi

S.C. AMAKRON S.R.L - Targu Secuiesc
Responsabilitati AMAKRON® firma de recrutare cauta pentru companii multinationale de productie din judetul Covasna: STIVUITORISTI Responsabilitati: -

Angajam muncitori.Salarii intre 1800-3200 lei

Kovaszna
Angajam pentru Bucuresti muncitori calificati si necalificați pentru reabilitari termice ( placări cu polistiren ) . Se asigura continuitatea contractului

Mecanici intretinere

Targu Secuiesc  +1 locaţie
AMAKRON® firma de recrutare cauta pentru companii multinationale de productie din judetul Covasna: • MECANICI INTRETINERE Activitati de intretinere si

Electrician

amakron - Targu Secuiesc
Se cauta persoana pentru postul de electrician. Se solicita: atributii de Mentenanta regleaza, repara echipamentele electrice / electronice si urmareste ca

Sobar

Amrita Srl - Targu Secuiesc
Cautam sobar cu sau fara experienta pentru constructia sobelor produse de catre societatea noastra. Constructia sobelor se realizeaza pe tot teritoriul tarii.

Electricieni mentenanta

S.C. AMAKRON S.R.L - Targu Secuiesc  +1 locaţie
Responsabilitati AMAKRON® firma de recrutare cauta pentru companii multinationale de productie din judetul Covasna: ELECTRICIENI MENTENANTA Responsabilitati

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Targu Secuiesc