locuri de munca in Slobozia

Tip de loc de munca
Locatie
Locuri de munca 1 - 10 din 27

SEF MAGAZIN - Slobozia

NORIEL - 2 recenzii - Slobozia
Candidatul ideal: - Orientare catre client, empatie - Bune abilitati de leader, de fomare echipe si motivarea personalului din subordine - Bune abilitati de

Manager Echipa Slobozia

Easy Asset Management IFN - Slobozia
Descrierea postului: Ce va trebui sa faci ? • Recrutarea, coordonarea si controlul unei echipe proprii; • Indeplinirea obiectivelor lunare ale companiei

Angajez sofer

Slobozia  +1 locaţie
Angajez sofer categoria B, C, E cu atestat transport marfa și experienta, de preferat cu domiciliul în Slobozia

Agent Vanzari - Telekom Slobozia

Slobozia
Cautam un coleg/o colega pentru echipa din Slobozia care sa ne ajute sa atragem clienti noi de telefonie mobila, internet si televiziune pentru cel mai mare

Cautam agentii vanzari

Slobozia

Consultant financiar - Slobozia

OTP Advisors - Slobozia
- Abilitati de vanzare, prezentare si negociere; - Bune abilitati de comunicare si interactiune; - Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie; - Perseverenta

Agent de Vanzari servicii IT Orange

Slobozia
Sc Your Antenna H.D. S.R.L angajeaza Agenti Vanzari D2D candidatii pot avea si varste inaintate (peste 45 de Ani) - Cu experienta sau fara experienta in

Manager Dezvoltare Agentie - Slobozia

Agent Vanzari judetul Ialomita si Calarasi

Slobozia
SC. BERE BAUTURI BUCURESTI SA Angajeaza, in vederea extinderii echipei de vanzari, reprezentanti pentru judetul Ialomita si Calarasi. - experienta in

Transport Marfa

Slobozia
Transport Marfa (Mutari Mobila) absolut orice, pana la 5 Tone. Iveco Punte Dubla XXL

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Slobozia