locuri de munca in Ilfov

Tip de loc de munca
Companie
Locuri de munca 1 - 10 din 9.314

Companie internationala selecteaza in vederea angajarii 20 p...

București Sector 3
Companie internationala selecteaza in vederea angajarii pentru biroul din Calea Grivitei,20 persoane cu varste cuprinse intre 45-65 ani, apte de munca si

Referent Resurse Umane Salarizare și Administrare Personal P...

Lidl - 1.962 recenzii - București
Parte integrantă a concernului Lidl prezent la nivel european în 27 de țări, Lidl România este subsidiara cu prezența activă pe piața locală din anul 2011. În

Muncitori necalificati

Monica Nicolaescu - București
Se cauta persoane pentru postul de muncitri necalificati. Se solicita: seriozitate Se ofera: salariu motivant program 7-15

Ofiter Antifrauda - Control Intern

Icredit - București
Ofiter Antifrauda - Control Intern Poziţia este disponibilă pentru orașele: Bucuresti 1 Termen limită de aplicare: nelimitat Număr de referință: 007

Șofer

Banca Naţională a României - București
Atribuţiile principale ale postului utilizează autovehiculul de serviciu, conform reglementărilor legale și procedurilor interne și asigură buna funcţionare

Bona 6 ore, baiat 5 1/2 ani, Casin, familie avocati, 1500-22...

București Sector 1
Cautam urgent bona pentru o familie de avocati cu un baietel de 5 ani si jumatate, zona manastirii Casin, atributii doar legate de copil, program de 6 ore, de

Sofer de distributie - Vel Pitar Bucuresti, sector 5

VEL PITAR SA - București
Responsabilitati - Activitate de distributie a marfurilor pe zonele alocate. Cerinte - Min. scoala profesionala; - Permis auto, categoria B + exp. 2 ani in

admin aliweb - București
Se cauta persoana pentru postul de muncitori necalificati. Se solicita: manipulare etichetare confectionare candidatul ideal trebuie sa fie serios,

Operator introducere date SIUI Bucuresti

Audionova - București
Descrierea postului: Facturare; Selectarea datelor ce urmeaza a fi introduse in SIUI; Inregistrarea de date in calculator, pe baza documentelor primite

Supraveghetoare batrana

Se cauta o femeie care sa SUPRAVEGHEZE o batrana, care nu necesita alte ingrijiri in afara de supraveghere intre orele 8:00-16:00 de luni pana vineri in

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Ilfov