locuri de munca in Ilfov

Tip de loc de munca
Companie
Locuri de munca 1 - 10 din 9.051

Lucrator depozit

Leroy Merlin - 1.047 recenzii - București
• Asigură manipularea mărfurilor şi/sau a materialelor din depozit fără pierderi • Se asigură că marfa primită corespunde cu informaţiile existente pe

Receptionist

Smartree Romania - București
Descrierea postului: • Coordonarea activitatilor zilnice de la receptia companiei; • Intampinarea vizitatorilor (clienti, parteneri, candidati etc); •

Consultant In Domeniul Telecom (Part Time/Full Time)

VALORIS - București
Cu normă întreagă, Timp parțial
CV-ul este doar un accesoriu, noi abia asteptam sa te cunoastem. Care sunt pasii? Vei fi sunat, discutam la un interviu, afli toate detaliile, iar dupa ce

Personal Administrativ

DeMedia - București
Timp parțial
Se cauta personal administrativ. 10 posturi disponibile. Se solicita: seriozitate Se ofera: salariu

Angajez persoana pentru contabılıtate prımara

București Sector 2
Dorim pentru echipa noastra o persoana cu dorinta de munca,cu vointa de a invata alaturi de noi si cu cunostinte minime de PC

Operator scanare

Carrefour - 8.979 recenzii - București
Esti o persoana riguroasa si atenta la detalii? Alatura-te echipei noastre de securitate din Carrefour! Ce trebuie sa faci? Trebuie sa asiguri implementarea

Contabil Junior

FiNEXPERT - București
Te ajutam sa inveti: investim in dezvoltarea ta profesionala. Avem grija de timpul tau: poti alege intre 5 variante de program si oferim zile de work-from-home

Dispecer Cu/Fara Experienta

S.C. Valoris Center S.R.L. - București
Angajam Dispecer Cu sau Fara Experienta! Beneficii: Program: 8 ore/zi; 5 zile/saptamana; Contract pe perioada nedeterminata; Salariu Fix + Bonusuri;

Operator introducere date

TOTAL RACE GROUP SRL - București
Responsabilitati Responsabilitati: - introducere de date 90% din timpul de lucru - responsabilitatea atingerii obiectivelor (calitativ si cantitativ) -

Angajez sofer cat B

București Sector 5  +1 locaţie
Angajez sofer cat B pt transport persoane...

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Ilfov