Locuri de munca 1 - 10 din 9.387

Bona ocazionala

București Sector 2
Caut bona ocazionala pt baietel de 3 ani, energic, istet. Zona Floreasca, compozitori. Va rog cititi cu atentie! Programul este flexibil (lucrez in domeniul

Agent de paza / Receptionist

RCS & RDS - București
Responsabilitati: Asigura paza cladirii si a spatiilor aferente acesteia; Atunci cand i se solicita: monitorizeaza accesul vizitatorilor si al angajatilor in

Ambalator manual

București Sector 1
EBC HR Solutions este în căutarea unor AMBALATORI MANUALI pentru o importantă tipografie din București. Responsabilități: - Lipirea codurilor de bare pe

Responsabil Situatii de Urgenta si RSVTI

Carrefour - București
Esti o persoana riguroasa si iti pasa de siguranta celorlalti? Alatura-te echipei de Securitate din Carrefour! Ce trebuie sa faci? Organizezi, realizezi si

Loc de muncă operator calculator

Timp parțial
Căutăm operator PC. Dacă ești o persoană fără loc de muncă, responsabilă, ambițioasă și serioasă, atunci ești persoana potrivită pentru noi. Cerințe : -

Angajez operator pc si receptionera

Angajam operator pc/receptionera in cadrul unei firme de transport business. Descriere post : transmitere informatii si date pe email sau telefonic Program

EBC - București
- Persoan- responsabil-, atent- la detalii, dornic- de munc-; - Disponibilitate de lucru pe perioad- determinat-; - Nu este necesar- experien-a în domeniu. -

Secretara

BCL GROUP S.R.L. - București
Descriere post Responsibilitati: - Preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice; - Preluarea, tehnoredactarea, trimiterea si traducerea de e-mail-uri

Receptionist

Orange Romania - București
Daca - iti vine in mod natural sa-i ajuti pe ceilalti cu zambetul pe buze - gasesti solutii la cele mai neasteptate situatii - iti face placere sa vorbesti la

Secretara birou administrativ

Grup financiar de administrare a serviciilor angajeaza SECRETARA . Cerinte: comunicativa, cunostinte operare PC. Programul de lucru 8 ore, salariul net 2.200,

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Ilfov