locuri de munca in Hunedoara

Locatie
Locuri de munca 1 - 10 din 124

Firma cauta colaborator/angajat

Deva
Firma cauta colaborator cu sau fara masina proprie Mai multe detalii la...

Curier subcontractor in: Deva, Hunedoara sau Orastie

Hunedoara
Esti o persoana dinamica cu sprijit anteprenorial? Ai o autoutilitara de 3,5 t si vrei sa-ti dezvolti propria afacere in industria curieratului? Fii

angajam vanzatoare

Hunedoara  +2 locatii
magazinul max shop din hunedoara complex gambrinus angajaza vanzatoare cu expriente in domeniu vanzare cu amanunt si servit clienti .. detali si cv la

TEHNICIAN ANALIST DE CALITATE

DRÄXLMAIER Group - Hunedoara
DRÄXLMAIER Group este de peste 50 de ani un promotor al inovațiilor, aflându-se în top 100 furnizori ai industriei automotive din lume. Prin metode

operator calculator

Hunedoara
Firma Intermedieri Auto din Deva angajam personal feminin,munca de birou program flexibil,salar atractiv,carte de munca,va rog CV cu poza pe adresa de mail

CONTABIL

MANAGER PROIECT

Lucrator depozit

Deva
Responsabilitati: -participa la descarcarea ,receptia si aranjarea marfurilor in depozit. -pregateste marfa conform comenzilor preluate -asigurarea ordinii

Agent livrator între filiale

Unix Auto - Deva
Responsabil de livrarea mărfurilor conform graficului de livrare, între filialele Unix Auto Răspunde de integritatea mărfurilor transportate Oferă suport în

Responsabil mediu

Hunedoara
Candidatul ideal: • Experienta in domeniul protectiei mediului: min. 1 an • Cerinte: spirit de lucru in echipa, persoana dinamica, capacitate organizatorica

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Hunedoara