locuri de munca in Giurgiu

Locuri de munca 1 - 10 din 68

Inspector resurse umane

Uco Tesatura Srl - Giurgiu
- Asigurarea tuturor activitatilor legate de evidenta personalului si de salarizare din cadrul firmei in conformitate cu politicile firmei si cu legislatia in

Cautam colaboratori

Giurgiu
Cautam colaboratori cu sau fara experienta. Pozitia : Filtrator Job: Full Time/Part Time Training de specialitate Plata se face in baza unui contract de

Responsabil Relatii Clienti - Giurgiu

Passion4Work - Giurgiu
- Studii finalizate - domeniul economic, agricol, tehnic sau industrial; - Abilitati de operare PC (Word si Excel - nivel mediu); - Limba engleza - la nivel

Consultant vanzari Giurgiu

Audionova - Giurgiu  +1 locaţie
Descrierea postului: Activitate de cabinet medical; Promovarea activa si vanzarea directa a aparatelor auditive si/sau accesoriilor acestora; Intretinerea

Operator masina de vopsit

- pregatirea masinii pentru vopsit - coordonarea echipei - supravegherea procesului de vopsire - efectuarea probelor de laborator - respectarea

Cautam Manager Vanzarari in domeniul Energiei si Gaze Natura...

Giurgiu
Descriere - Producator si Furnizor de Energie Electrica cauta Manager Vanzari sau Parteneri pentru dezvoltarea firmei. - Activitatea se desfasoara pe intreg

Consultant vanzari Part Time - GIURGIU

Giurgiu
Daca iti doresti un job part-time pe termen lung, te asteptam in echipa noastra de specialisti in vanzari Arctic si Beko ! Ce vei face: - Consilierea

Consultant Arctic& Beko Giurgiu

Giurgiu

Agent d2d orange tv

Giurgiu
Candidatul ideal: Foarte bune abilităţi de comunicare şi ascultare activă, orientare către client, rezultate şi soluţii; Dinamism, abilităţi organizatorice

angajez sofer urgent

Giurgiu
angajez urgent sofer pe comunitate Categori C,E ,atestat marfa .card tagograf si

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Giurgiu