locuri de munca in Focşani

Locuri de munca 1 - 10 din 65

Angajam operator calculator piese auto

Focşani
Agent identificare piese auto Salariu fix + comision + tichete masa Experienta in domeniu reprezinta

Manager filiala - 700 EURO

Focşani
RESPONSABILITATI: - Reprezentarea Centrului Cambridge. - Promovarea directa in scoli/licee/universitati/firme a cursurilor de limba engleza, a examenelor

Consilier front-office Focsani

Credius - Focşani
Trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii : - Sa ai studii superioare ( absolvite ) sau in curs de absolvire; - Sa ai capacitatea de a lucra independent;

Gestionar

Licurici Impex - Focşani
Responsabilitati + Gestionarea cu atentie a marfurilor aflate in depozit; + Primirea si verificarea cantitativa si calitativa a marfii, apoi consemnarea pe

Operator benzinarie

SC V G OIL 2002 SRL - Focşani
Responsabilitati operator deservire pompe carburanti la benzinarie situata pe Sos. Vrancei la 6 km de focsani , lucru in ture 12 cu 24. Cerinte minima

angajam soferi livratori piese auto

Focşani
Angajam sofer livrator piese auto, cu domiciliu in localitatea Focsani. Avem nevoie de oameni dinamici, activi, cu experienta in conducera masinilior de 3,5t.

Il vand pe Alex

Focşani
Joaca foarte bine geometry dash Sunati...

Venit suplimentar

Focşani
Ai nevoie de un venit suplimentar? Iti plac parfumurile si cosmeticele de calitate si le vrei "mai ieftin"? Te asteptam in echipa FM World! se cere: -

Consultant Vanzari Part Time Arctic&Beko Focsani

Focşani
Daca iti doresti un job part-time stabil, te asteptam in echipa noastra de specialisti Arctic si Beko ! Ne marim echipa din Focsani Training-ul este la

Angajăm operatori agenție - Pariuri sportive

UPERBET INTERACTIVE (ROMANIA) LIMITED - Focşani
Industria cu cea mai mare creștere în acest moment îți poate oferi un serviciu pe viață! Vino să lucrezi alături de noi într-o companie stabilă și profitabilă

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Focsani