locuri de munca in Floreşti

Locatie
Companie
Locuri de munca 1 - 10 din 1.988

Asistent Resurse Umane

Leroy Merlin - 1.047 recenzii - Cluj-Napoca
Vei centraliza pontajele lunare pentru calculul salarial; Vei întocmi rapoarte periodice (statistici, indicatori HR); Vei întocmi adeverinţe şi alte

Operator facturare/casa de marcat

Dennver Comimpex SRL. - Cluj-Napoca
Responsabilitati: -contabilitate primara (facturi intrari-iesiri, emitere chitante/bonuri, si alte documente din casa de marcat); -promovarea produselor din

Registrator medical

Cluj-Napoca
Responsabilitati: Preluare apeluri telefonice: programare/reprogramare pacienti; Intampinarea pacientilor si oferirea informatiilor solicitate de acestia;

Angajez operator mase plastice cu/fara experienta

Cluj-Napoca
Asistarea si programarea masinilor de mase plastic, ambalarea produselor si supravegherea productiei. Nu e necesara experienta, programarea masinilor se va

Ofiter Raportari - Directia Raportari - Cluj

Banca Transilvania - Cluj-Napoca
Ne-am bucura sa te alaturi echipei Bancii Transilvania si, pentru a te potrivi cu acest post, ne-ar placea sa: Studii superioare cu profil economic sau

Administrator cont cash & non cash - Cluj

Ne-am bucura sa te alaturi echipei Bancii Transilvania si, pentru a te potrivi cu acest post, ne-ar placea sa: Experienta profesionala de minim 3 luni in

Asistent Resurse Umane – contract determinat 9 luni

Office Depot - Cluj-Napoca
Responsabilităţi: Oferă susţinere administrativă Managerului de Operaţiuni de Resurse Umane şi echipei de Resurse Umane Compilează informaţii şi întocmeşte

Operator introducere date, contabilitate primara

Cluj-Napoca
Candidatul ideal, cerinte: - Absolvent liceu cu profil economic/curs acreditat; - Introducere date in program Saga (facturi furnizori, clienti, casa),

Bioclinica - Cluj-Napoca
Căutăm o persoană responsabilă, dornică să înveţe lucruri noi, deschisă atât în relaţia cu persoanele din colectiv, cât mai ales în relaţia cu pacienţii,

Responsabil relatii clienti - Cluj

Ne-am bucura sa te alaturi echipei Bancii Transilvania si, pentru a te potrivi cu acest post, ne-ar placea sa: Experienta in activitati de Call Center sau in

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Floresti