locuri de munca in Dambovita

Companie
Locatie
Locuri de munca 1 - 10 din 31
Aratati:  toate locurile de munca - numai locuri de muncă „ușor de solicitat“

HSE MANAGER (OIL & GAS) - TARGOVISTE

Payout Payroll - Targoviste
Descrierea postului: Payout este in cautarea unei persoane potrivitite pentru ocuparea postului de HSE Manager, pentru clientul sau din domeniul petrolier,

Economist

Aurora Lc Srl - Targoviste
Inregistrari contabilitate a operatiunilor cu materii prime si materiale Obiecte inventar ,carburanti, evidenta operatiuni cu furnizori, fluxurile banesti

Vânzător Part-Time

Lidl 701 recenzii - Titu
Parte integrantă a concernului Lidl prezent la nivel european în 27 de ţări, Lidl România este subsidiara cu prezenţa activă pe piaţa locală din anul 2011. În

Vânzător

Contabil evidenta primara

S.C. AZOCHIM S.R.L. - Contesti
Responsabilitati - Intocmire evidenta primara in contabilitate (registru de casa, NIR, bonuri de consum, etc) Cerinte - Studii de specialitate - Cunostinte /

Transportator

- Targoviste
distributia produselor. Cerinte: studii medii, experienta, permis auto Oferta: distributia produselor. Cerinte: studii medii, experienta, permis

Soferi distribuitori colete Anglia

- Descriere job: Angajam soferi distribuitori colete in Anglia. Salariul este de 1500 lire/luna. Angajatorul asigura o masa pe zi si cazarea. Oferta:

Coordonator teritorial distributie tiparituri

-. Cerinte: studii medii, experienta, seriozitate Oferta: -. Cerinte: studii medii, experienta,

Vanzator textile

Auchan - Contesti
Indruma clientul in vederea alegerii produselor, Scaneaza si incaseaza mijloacele de plata, Tine evidenta incasarilor si a mijloacelor de plata ,

Operator interviu

CCSAS Srl - Targoviste
Compania C|C|S|A|S, www.ccsas.ro, realizeaz? Studiul Na?ional de Audien?? (SNA), www.sna.ro, studiu al c?rui beneficiar este Biroul Romn de Audit Transmedia

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Dambovita
Primiți prin email noi locuri de muncă pentru această căutare - este gratuit!