locuri de munca in Covasna

Companie
Locuri de munca 1 - 10 din 114

AGENT COLECTARE DEBITE PE TEREN

Top Factoring - Sfântu Gheorghe
- Posesor permis de conducere categoria B; - Disponibil pentru program de 8 ore/zi; - Bune abilitati de comunicare, negociere si gestionare a situatiilor

Cautam colegi

S.C. Siclog S.R.L. - Sfântu Gheorghe
Responsabilitati Casa de expeditii din Sfantu Gheorghe angajeaza colegi. Cautam persoane comunicative, dinamice, deschise. Asteptam CV-ul Dvs. pe adresa:

ELADÓ/ LUCRĂTOR COMERCIAL - SFÂNTU GHEORGHE

Takko Fashion - Sfântu Gheorghe
A Takko Fashion az egyike a legnagyobb divatárut forgalmazó vállalatoknak Európában; több mint 1.900 üzlettel és 17.000 alkalmazottal, 16 országban, valamint

Angajam coordonator echipa vanzari

Sfântu Gheorghe
Angajam COORDONATOR ECHIPA VANZARI Responsabilitati: - instruieste si dezvolta echipa de vanzari - mentine relatia cu clientii existenti si dezvolta

Manager Magazin

Kaufland - 68 recenzii - Targu Secuiesc  +1 locaţie
în cadrul departamentului Vânzări pentru magazinul Kaufland Târgu Secuiesc Suntem mai mult decât un retailer internațional de succes: suntem angajatorul

Operatori Productie

AMAKRON® firma de recrutare cauta pentru companii multinationale de productie din judetul Covasna: • OPERATORI PRODUCTIE Se oferă: salariu motivant, carte

Responsabil Resurse Umane

Lugera-The People republic - Sfântu Gheorghe
Descrierea postului: Pentru una din cele mai mari companii din domeniul confectiilor din Romania, recrutam un Responsabil Resurse Umane in zona Brasov.

Operatori productie - Sf. Gheorghe, Covasna

Angajam operatori productie pentru zona Sf. Gheorghe, Covasna. Cerinte: -studii: scoala profesionala -disponibilitate lucru pe schimburi Se acorda salariu

Reprezentant Magazin Targu Secuiesc

Germanos Romania - Targu Secuiesc
Responsabilitati SCOP: Vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie, prin reteaua de magazine, catre clienti, respectand standardele si politicile

ofer servicii de ingrijire copil si menajerie

ofer servicii de ingrijire copil si...

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Covasna