locuri de munca in Câmpia Turzii

Locatie
Locuri de munca 1 - 10 din 157

Administrator cont cash&non cash

Banca Transilvania - Luduş
Cerinte: Experienta profesionala de minim 3 luni in casierie intr-o banca comerciala sau centru comercial; Abilitati excelente de comunicare si negociere,

Asistent Manager Magazin (f/m)

Lidl - 1.339 recenzii - Turda  +2 locatii
Parte integrantă a concernului Lidl prezent la nivel european în 27 de ţări, Lidl România este subsidiara cu prezenţa activă pe piaţa locală din anul 2011. În

Recrutare agent asigurare

Turda
Selectez persoane, cu sau fara experienta, care doresc o cariera profesionala in domeniul Asigurarilor

Responsabil Plati

Luduş
Responsabilităţi: - Asigurarea salarizării la timp, la calitatea si respectând legea, contractul colectiv de muncă și acordurile de grup sau ale instituției

Vânzător (f/m)

Lidl - 1.339 recenzii - Luduş  +3 locatii

Consultant Vanzari - Front office

Turda
Pentru punctele noastre de lucru angajam: Persoana, sociabilă, responsabilă, corectă, cu spirit de echipă, rezistentă la stres. Disponibilitate pentru lucru

Agent teren Turda

Turda
EuroGsm este rețeaua specializată telecom, fiind unul dintre cei mai mari retaileri autohtoni, cu un numar de magazine extins la 81 de orașe și 113 unități în

Angajam sofer trailer agabaratic

Turda
Sc Davani Expert Srl angajeaza soferi cu atestat pentru trasnporturi agabaritice de marfa. Salariu

Agent livrator - Turda

Turda
Suntem o companie dinamică, jucător important pe piaţa componentelor şi accesoriilor auto din Centrul şi Estul Europei, în plină dezvoltare, cu o experienţă

Caut persoana ingrijire copil

Turda
Caut persoana ingrijire copil 2 ani.program flexibil in functie de programul de la lucru cateva zile pe saptamana cate 2,3 ore mai rar 8 ore. Plata pe ora 3

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Campia Turzii