locuri de munca in Busteni

Companie
Locatie
Locuri de munca 1 - 10 din 58

Anunț recrutare Specialist Contabilitate

Transport Urban Sinaia - Sinaia
Responsabilitati - Asigură respectarea legislației financiar - contabile; - Respectă planul de conturi în vigoare cu particularitățile convenite de companie

Vânzător Part-Time

Lidl 645 recenzii - Zarnesti
Timp partial
Parte integrantă a concernului Lidl prezent la nivel european în 27 de ţări, Lidl România este subsidiara cu prezenţa activă pe piaţa locală din anul 2011. În

Barman, ospatar, receptioner

Sc Ioana Tourism Amd Leisure Srl - Sinaia
Activitatatea se desfasoara intr-un cadru placut si intim, intr-un hotel de 5 stele. Cerinte Persoane dinamice, aspect fizic placut, minim 6 luni experienta

MANAGER DEPOZIT - Codlea

DELACO - Zarnesti
Coordoneaza activitatile specifice de gestiune din cadrul depozitului(receptie, intrari/iesiri, stocuri, livrari, retururi etc); • Verifica si supravegheaza

Angajam operatoare pentru sala de jocuri in Busteni

Dorin - Busteni
Angajam operatoare pentru sala de jocuri in Sacele. Candidata trebuie sa fie absolventa de liceu si sa aiba cazier curat

Receptioner

Cumpatu International Express - Sinaia
Candidatul ideal: Cursuri sau studii de calificare in domeniu; Foarte bune cunostinte de operare pe calculator (Windows, Word, Excel); Disponibilitate

Tehnician calitate/ Tehnician Intretienere/ Sef linie pro...

Manpower Romania - Zarnesti
Responsabilitati Sef Linie - Gestioneaza activitatea de productie pe linia data; coordoneaza echipa de muncitori calificati si necalificati Tehnician

Angajam Camerista cu Experienta

chrisrobert76 - Busteni
Villa Ermitage- Busteni, angajeaza URGENT camerista - ingrijitoare pensiune turistica cu experienta in domeniu - persoana prezentabila, curata, ingrijita,

Manipulant/ ambalator Anglia

office interim - Rasnov
Plecari imediate in U. K. pe postul de manipulant/ ambalator in depozite. Salarizarea este de 6, 51lire/ ora, orele suplimentare sunt platite cu 9 lire/ ora,

Vanzatoare

- Rasnov
Descrierea postului: - vanzarea si promovarea produselor din gama accesorii si hrana ptr. animale; - experienta anterioara in alte magazine reprezinta un

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Busteni
Primiți prin email noi locuri de muncă pentru această căutare - este gratuit!