locuri de munca in Buftea

Tip de loc de munca
Locuri de munca 1 - 10 din 9.238

Bona ocazionala

București Sector 2
Caut bona ocazionala pt baietel de 3 ani, energic, istet. Zona Floreasca, compozitori. Va rog cititi cu atentie! Programul este flexibil (lucrez in domeniul

Operator Supraveghere Video

Carrefour - București
Esti o persoana riguroasa si atenta la detalii? Alatura-te echipei de securitate noastre din Carrefour! Ce trebuie sa faci? Sa asiguri securitatea clientilor

Angajam administrator imobil Snagov

Sud Rezidential Real Estate - Snagov
Responsabilitati administrator imobil,logistica,aprovizionare,paza si intretinere. Cerinte experienta administrare Beneficii Oferite salariu motivant

Agent de paza / Receptionist

RCS & RDS - București
Responsabilitati: Asigura paza cladirii si a spatiilor aferente acesteia; Atunci cand i se solicita: monitorizeaza accesul vizitatorilor si al angajatilor in

Angajam registrator medical

Discovery Clinic - București
S.C. DISCOVERY CLINIC S.R.L. cu sediul in Bucuresti - Sos. Oltenitei Nr. 38 A, angajeaza registrator medical full time in conditii avantajoase. Tel: 021.335.12

SECRETARA CLINICA MEDICALA

Centrul medical Health Net S.A. - București
Clinica medicala cauta secretara in urmatoarele conditii: Responsabilităţi: - prelucreaza si actualizeaza documentele si dosarele la zi; - preia mesajele si

Ambalator

Esti o persoana riguroasa si atenta la detalii? Alatura-te echipei din Carrefour! Ce trebuie sa faci? Sa ambalezi produselor fabricate de profesionisti si

Caut bona part-time

București Sector 6  +2 locatii
Timp parțial
Caut bona in zona Ozana - 1 Decembrie pentru o fetita de 3 ani jumatate pentru intervalul orar 17:00 - 21:00, de luni pana vineri. Cautam o persoana calma,

MANIPULANT MARFA

Network One Distribution - Ciorogarla
Departament WAREHOUSE Responsabilitati - incarcare marfa in camioanele curierilor Oras de lucru Ciorogarla, Jud.

Lucrator depozit

Sim Top Promotion - București  +1 locaţie
Recrutare Descrierea postului Recrutam persoane energice, apte si pricepute pentru munca in depozit (femei si barbati cu varste intre 18-60 ani) pentru

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Buftea