locuri de munca in Buftea

Tip de loc de munca
Companie
Locuri de munca 1 - 10 din 9.133

Tipografie-Productie

KATY PAPER COMPANY - Buftea
Responsabilitati LEGATOR MANUAL-DEPOZIT TEL;0760782069 Cerinte MINIM 8 CLASE Gaseste toate anunturile pentru meseria Coordonator productie Este ceva in

Arhivar

Contexpert - București
Cerinte: - sa fie serios, constiincioas si organizat - sa fie o persoana atenta la detalii - sa aiba bune cunostinte de operare PC Responsabilitati: -

Sofer Bucuresti

Ana Radu - Buftea
Timp parțial
Se cauta persoana pentru postul de sofer pentru depozit haine de dama. Se solicita: permis de conducere categoria B Se ofera: salariu

Operator colectare debite

RCS & RDS - 5 recenzii - București
Descrierea postului: Contactarea debitorilor si preluarea apelurilor in vederea recuperarii sumelor datorate de acestia, aplicand tehnicile si standardele de

Operator introducere si validare date– Clinica Zona Nord

Medicover - București
Minim 3 luni experienta de lucru cu clientii; Experienta anterioara intr-o pozitie similara poate constitui avantaj; Orientare catre client; Bune abilitati

Personal Administrativ

DeMedia - București
Se cauta personal administrativ. 10 posturi disponibile. Se solicita: seriozitate Se ofera: salariu

Operator introducere si validare date (Part-time)

BCL GROUP S.R.L. - București
Responsibilities: - Introducerea in baza de date a unor informatii; - Prelucrarea si procesarea datelor; - Extragerea de rapoarte si prezentarea lor.

Dispecer Bucuresti

aba - București
Se cauta persoana pentru postul de dispecer. Se solicita: aptitudini de lucru la pc abilitati de comunicare studii minime 12 clase Se ofera: salariu

Sef depozit

M CO HR Services - Buftea
Responsabilitati M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie internationala care activeaza in domeniul importului si exportului pe sectorul fresh food : Sef

Operatori calculator. Magazin online

București Sector 3
Echipa JollyStore se mărește ! Angajam operator calculator Pentru acest lucru dorim o persoana capabilă sa lucreze in echipa , comunicativa și sa dețină

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Buftea