locuri de munca in București Sector 6

Tip de loc de munca
Companie
Locuri de munca 1 - 10 din 9.315

Referent Resurse Umane Salarizare și Administrare Personal P...

Lidl - 1.962 recenzii - București
Parte integrantă a concernului Lidl prezent la nivel european în 27 de țări, Lidl România este subsidiara cu prezența activă pe piața locală din anul 2011. În

Muncitori necalificati

Monica Nicolaescu - București
Se cauta persoane pentru postul de muncitri necalificati. Se solicita: seriozitate Se ofera: salariu motivant program 7-15

Ofiter Antifrauda - Control Intern

Icredit - București
Ofiter Antifrauda - Control Intern Poziţia este disponibilă pentru orașele: Bucuresti 1 Termen limită de aplicare: nelimitat Număr de referință: 007

Șofer

Banca Naţională a României - București
Atribuţiile principale ale postului utilizează autovehiculul de serviciu, conform reglementărilor legale și procedurilor interne și asigură buna funcţionare

Sofer de distributie - Vel Pitar Bucuresti, sector 5

VEL PITAR SA - București
Responsabilitati - Activitate de distributie a marfurilor pe zonele alocate. Cerinte - Min. scoala profesionala; - Permis auto, categoria B + exp. 2 ani in

Operator introducere date SIUI Bucuresti

Audionova - București
Descrierea postului: Facturare; Selectarea datelor ce urmeaza a fi introduse in SIUI; Inregistrarea de date in calculator, pe baza documentelor primite

admin aliweb - București
Se cauta persoana pentru postul de muncitori necalificati. Se solicita: manipulare etichetare confectionare candidatul ideal trebuie sa fie serios,

Ambalator fabrica de lumanari

Se cauta persoana pentru postul de ambalator pentru fabrica de lumanari. Se solicita: ambalare etichetare confectionare candidatul ideal trebuie sa fie

Ambalator marfa

Combera Retail - București
Responsabilitati Sarcinile ambalatorului sunt descarcarea camioanelor, sortarea marfii, pregatirea comenzilor pe paleti, infolierea si etichetarea paletilor.

Asistent administrativ

București  +1 locaţie
Suntem in cautarea unor colegi/ colege care sa se alature echipei noastre. Noul membru al echipei noastre trebuie sa poata colabora cu alti colegi dar, in

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Bucuresti Sector 6