locuri de munca in Bucuresti Sector 1

Companie
Locatie
Locuri de munca 1 - 10 din 15.871

Cautam o persoana ca si ingrijitor

- Bucuresti Sector 5
Seful meu cauta o persoana amabila flexibila si muncitoare pentru a avea in grija casa parintilor lui. Tot ce trebuie sa faceti este sa o ajutati pe doamna la

Secretariat resurse umane

- Bucuresti Sector 1
Secretariat/ resurse umane Angajam o persoana pentru postul de secretariat in cadrul Dept Resurse Umane. Cerinte. Studii medii, cunostinte operare pc.

Secretariat / redactare texte

Descrierea postului Redactare texte, Secretariat. Cerinte Bun cunoscator al limbii romane, Cunostinte PC (world). Oferta (bonusuri, beneficii) Salariu

Receptionera Clinica

Candidatul ideal: - persoana ambitioasa dornica sa invete rapid lucruri noi - cu abilitati de promovare - cu abilitati de orientare catre client, Job- ul

Casier/a pentru cantina/catering

Casier/a pentru cantina/catering.Experienta obligatorie. program luni-vineri, weekend liber.Salariu 1.400 lei,cm,o masa pe zi. aplicati

Lucrător comercial

Selgros - Bucuresti  +1 locaţie
- plasarea corespunzatoare a articolelor la raft; - informarea clientilor cu privire la sortimentul din raion; - asigurarea ordinii si curateniei la locul

Operator Call Center/Clinica medicina generala

Operator Call Center/Clinica medicina generala - Bucuresti.- Preluarea apelurilor telefonice; - Programarea/reprogramarea pacientilor;Oferta (bonusuri,

Ambalatoare produse cosmetice

- Bucuresti Sector 1  +1 locaţie
Adecco Resurse Umane angajeaza ambalator produse cosmetice. Punct de lucru: zona Militari A1. Transport asigurat de la metrou Pacii. Program de lucru: L-V 2

Operator Relatii cu publicul

Descriere job: Se cauta persoana cu/fara experienta pentru postul de operator clienti. Se solicita: minim studii medii abilitati comunicationale Se ofera

Ambalatori produse alimentare

- Bucuresti Sector 3  +1 locaţie
Descrierea postului: Ambalatori produse alimentare femei si barbati doar persoane serioase si dornice de munca.Pachet salarial avantajos conditii de lucru

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Bucuresti Sector 1
Primiți prin email noi locuri de muncă pentru această căutare - este gratuit!