locuri de munca in București Sector 1

Tip de loc de munca
Locuri de munca 1 - 10 din 8.861

Asistent activitati birou

Barcode Tech Srl - București
Cautam un coleg sau o colega care sa fie zilnic in firma in intervalul 13 - 17. In acest interval, in functie de necesitati, principalele activitati

Reprezentant relatii client full time/part time – Bucuresti

VALORIS - București
Esti pasionat de interactiunile cu oamenii? Iti plac provocarile si iti doresti sa lucrezi intr-o companie in care eforturile tale sunt apreciate? Te provocam

Operator introducere validare si prelucrare date

Stefadina Comserv Srl - București
Operator introducere validare si prelucrare date are responsabilitatea de a participa la toate operatiunile pe care le presupune prelucrarea arhivistica dintr

Operator Supraveghere

Carrefour - 9.918 recenzii - București
Esti o persoana riguroasa si atenta la detalii? Alatura-te echipei de securitate noastre din Carrefour! Ce trebuie sa faci? Sa asiguri securitatea clientilor

Agent de paza / Receptionist

RCS & RDS - 5 recenzii - București
Responsabilitati: Asigura paza cladirii si a spatiilor aferente acesteia; Atunci cand i se solicita: monitorizeaza accesul vizitatorilor si al angajatilor in

Receptionist

MedLife SA - București
Foarte bune abilitati de comunicare si orientare catre client (experienta in relatia cu clientii reprezinta un avantaj) Experienta in incasarea de bani

ICAP GROUP - București
Icap Romania recruteaza pentru unul din clientii sai -un important provider de solutii de dezvoltare in industria agriculturii; Succesul acestora pe plan

Asistent Contabil

Veo Worldwide Services - București
Asistent Contabil Candidatul ideal: Căutăm o persoană organizată și responsabilă pentru a se alătura departamentului Departamentului Financiar–Contabil, la

Sofer categoria B distributie marfa in Romania 3300 lei-Bucu...

București Sector 2
Societate comerciala cu profil de productie si distributie bauturi racoritoare angajam soferi cu permis cat B. pentru livrari : Cerinte soferi : -

Curier

București Sector 1
livrari colete in...

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Bucuresti Sector 1