locuri de munca in București

Tip de loc de munca
Companie
Locuri de munca 1 - 10 din 9.384

Companie internationala selecteaza in vederea angajarii 20 p...

București Sector 3
Companie internationala selecteaza in vederea angajarii pentru biroul din Calea Grivitei,20 persoane cu varste cuprinse intre 45-65 ani, apte de munca si

Șofer

Banca Naţională a României - București
Atribuţiile principale ale postului utilizează autovehiculul de serviciu, conform reglementărilor legale și procedurilor interne și asigură buna funcţionare

Operator introducere date SIUI Bucuresti

Audionova - București
Descrierea postului: Facturare; Selectarea datelor ce urmeaza a fi introduse in SIUI; Inregistrarea de date in calculator, pe baza documentelor primite

Ingrijitor gradinita particulara

manager diamond kids - București
Timp parțial
Se cauta persoana pentru postul de ingrijitoare pentru gradinita particulara. Se solicita: punctuala serioasa atenta la detalii curata comunicativa

Operator facturare

Chorus - București
Locatia: Bucuresti, Otopeni Descriere: Operatiuni de contabilitate primara. Intocmeste facturile fiscale si avizele de marfa. Actualizeaza baza de date.

Ofiter Antifrauda - Control Intern

Icredit - București
Ofiter Antifrauda - Control Intern Poziţia este disponibilă pentru orașele: Bucuresti 1 Termen limită de aplicare: nelimitat Număr de referință: 007

OPERATOR FACTURARE

Dinamic 92 Distribution - București
Atributii principale: – preia si proceseaza comenzile venite de la agentii de vanzari, resp clientii firmei, in baza procedurilor interne; – intocmeste

Ambalator marfa

Combera Retail - București
Responsabilitati Sarcinile ambalatorului sunt descarcarea camioanelor, sortarea marfii, pregatirea comenzilor pe paleti, infolierea si etichetarea paletilor.

Muncitori necalificati

admin aliweb - București
Se cauta persoana pentru postul de muncitori necalificati. Se solicita: manipulare etichetare confectionare candidatul ideal trebuie sa fie serios,

Secretariat/Administrativ

Saga Film Production - București
Responsabilitati Preluarea si distrubuirea in companie a corespondentei, apelurilor telefonice. Efectuarea de rezervari bilete de avion si cazari. Arhivare

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Bucaresti