locuri de munca in Bistriţa

Tip de loc de munca
Locatie
Locuri de munca 1 - 10 din 129

Responsabil facturare

Bistriţa
SC cauta o persoana foarte bine organizata, atenta la detalii si responsabila, pentru postul de Responsabil facturare. Oferim mediu de lucru placut, program

experienta nu este necesara

Bistriţa
cerem: minime cunostinte de calculator (email) permis auto serios munca in echipa dornic sa invete oferim: salariu adecvat contract pe perioada

Casier - Bistrita

Pepco - Bistriţa
Casier Casierul va fi responsabil pentru: Asigurarea unui nivel corespunz-tor de customer service prin servirea amabil- -i rapid- a clien-ilor

Angajam urgent reprezentant vânzări Internity Kaufland Bistr...

Bistriţa
Formam o echipa dinamica, unita și determinata cu peste 250 de angajați. Fidelitatea, experienta și performanța sunt răsplătite prin dezvoltare profesionala.

Consultant vanzari Bistrita

Audionova - Bistriţa
Descrierea postului: Activitate de cabinet medical; Promovarea activa si vanzarea directa a aparatelor auditive si/sau accesoriilor acestora; Intretinerea

Persoane dinamice, dornice de castig

Bistriţa
Timp parțial
Caut 2 persoane dinamice, dornice de castig nelimitat in functie de activitatea depusa, cu procent de comision din realizari. Se beneficiaza de training

Căutăm Agenți Comerciali

Bistriţa
Companie din domeniul Producției Publicitare / Media caută agenți comerciali , dornici de câștiguri peste medie

Firma cauta sofer cat B

Bistriţa
Firma cauta sofer cat B pe masina firmei {sofer personal} cu domiciliul in Bistrita vista 20-35

Caut Secretara

Bistriţa
S.C. TRANSILVANIA RON MEDIA TRADING S.R.L-D Caut secretara absolventa din anul 2016 sau peste 45 de ani cine doreste sa ne sune la numerele de telefon 762 -

sofer cat b

Bistriţa
caut un baiat tanar, posesor cat b servici salar...

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca in Bistrita