locuri de munca Titan in Bucuresti

Companie
Locatie
Locuri de munca 1 - 5 din 5

Lucrator comercial

- Bucuresti
Lucrator comercial casier, pentru magazin Shop&Go MegaImage Pantelimon/Titan. Program de lucru in schimburi, bonusuri de performanta, posibilitatea de a

Personal Auchan - Titan, Bucuresti

- Bucuresti
-Vanzator/vanzatoare raion Gastronomie, -Lucrator comercial, -Bucatar (cu calificare). Vino în echipa noastră şi vei beneficia de: - salariu fix, tichete de

Receptionera Salon

EBC - Bucuresti
EBC recruteaza o RECEPTIONERA pentru un salon de infrumusetare din BUCURESTI zona TITAN. Organizarea activitatii in cadrul salonului;...
Înscrieți-vă rapid la acest loc de muncă

Brokeri imobiliari Titan - Dristor

3D Properties Group - Bucuresti Sector 3
Cautam colegi care sa se alature echipei actuale a agentiei 3D Properties Group. Candidatii pot fi persoane cu, dar si fara experienta in piata imobiliara,

Tinichigiu Acoperisuri

ROM GROUP - Bucuresti
Responsabilitati: - asigurarea suportului tehnic in santiere - efectuarea de masuratori si calcule preliminare - confectionarea panourilor expozitionale

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca Titan in Bucuresti
Primiți prin email noi locuri de muncă pentru această căutare - este gratuit!