locuri de munca Promoter in Bucuresti

Companie
Locatie
Locuri de munca 1 - 10 din 23

Promoter / Team Leader PRODUSE COSMETICE

secroma srl - Bucuresti
Candidatul ideal: Esti Persoana Potrivita? Daca esti o persoana sociabila , flexibila , activa , dinamica , serioasa , punctuala , cu putere de convingere

Hostess / promoteri

Simona - Bucuresti
Se cauta persoana pentru postul de hostess. Se solicita: comunicativitate persoana draguta cunoasterea limbii engleze la nivel mediu scris si vorbit

Luxury Brand Promoter

Onboard Media - Bucuresti
This is the time to put your sparkling personality to work and earn lucrative wages. Onboard Media, a member of the world-renowned luxury retailer LVMH Moët

Asistent Vanzare- produse parafarmaceutice

Group QLT - Bucuresti
Consultant Vanzare produse parafarmaceutice La nivel mondial clientul nostru este reprezentat de o retea de peste 6900 de magazine deschise in SUA si alte 48

Angajam distribuitori pliante Cipru

- Bucuresti
Angajam promoteri penttu bar Ayia Napa, Cipru. Cautam fete si baieti dinamici , cu spirit de echipa si sociabili pentru distribuire pliante si promovarea...

Asistent Vanzare produse parafarmaceutice (Premium Brand)

GROUP QLT consultanta in resurse umane - Bucuresti
Descrierea postului: La nivel mondial compania este reprezentata de o retea de peste 6900 de magazine deschise in SUA si alte 48 de tari. Este un important

Promoter produse curatenie

SC EUROPRORECRUIT SRL - Bucuresti
Descriere Job Activitatea se va desfasura pe teren, prin promovarea in magazine selectionate a ofertelor speciale Activitatea va include abordarea

Cautam promoteri part/ full- time in domeniu IT

Cristi - Bucuresti
Marketeri cautam fara experienta sau cu experienta pentru inceperea de activitati proprii de acasa. Cerinte: limba engleza, conexiune stabila la net, timp

Promoter 150415MS

APT RESOURCES - Bucuresti
Alatura-te uneia dintre cele mai mari companii producatoare de PC-uri din lume! Clientul nostru este o companie multinationala producatoare de tehnologii,

Beauty Advisor/ Sales Assistant (parapharmaceutical products...

Beauty Advisor/ Sales Assistant (parapharmaceutical products) La nivel mondial compania este reprezentata de o retea de peste 6900 de magazine deschise in

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca Promoter in Bucuresti
Primiți prin email noi locuri de muncă pentru această căutare - este gratuit!