locuri de munca Locuri in București

Tip de loc de munca
Companie
Locuri de munca 1 - 10 din 9.315

Referent Resurse Umane Salarizare și Administrare Personal P...

Lidl - 1.962 recenzii - București
Timp parțial
Parte integrantă a concernului Lidl prezent la nivel european în 27 de țări, Lidl România este subsidiara cu prezența activă pe piața locală din anul 2011. În

Companie internationala selecteaza in vederea angajarii 20 p...

București Sector 3
Companie internationala selecteaza in vederea angajarii pentru biroul din Calea Grivitei,20 persoane cu varste cuprinse intre 45-65 ani, apte de munca si

Receptionist / Junior Sourcer for the Recruitment center

Telus Europe - București
Receptionist / Junior Sourcer for the Recruitment center Bucharest, Romania Job description TELUS International Europe is currently searching for a new

Ofiter Antifrauda - Control Intern

Icredit - București
Ofiter Antifrauda - Control Intern Poziţia este disponibilă pentru orașele: Bucuresti 1 Termen limită de aplicare: nelimitat Număr de referință: 007

Muncitori necalificati

Monica Nicolaescu - București
Se cauta persoane pentru postul de muncitri necalificati. Se solicita: seriozitate Se ofera: salariu motivant program 7-15

Șofer

Banca Naţională a României - București
Atribuţiile principale ale postului utilizează autovehiculul de serviciu, conform reglementărilor legale și procedurilor interne și asigură buna funcţionare

Operator introducere date SIUI Bucuresti

Audionova - București
Descrierea postului: Facturare; Selectarea datelor ce urmeaza a fi introduse in SIUI; Inregistrarea de date in calculator, pe baza documentelor primite

Bona 6 ore, baiat 5 1/2 ani, Casin, familie avocati, 1500-22...

București Sector 1
Cautam urgent bona pentru o familie de avocati cu un baietel de 5 ani si jumatate, zona manastirii Casin, atributii doar legate de copil, program de 6 ore, de

Sofer de distributie - Vel Pitar Bucuresti, sector 5

VEL PITAR SA - București
Responsabilitati - Activitate de distributie a marfurilor pe zonele alocate. Cerinte - Min. scoala profesionala; - Permis auto, categoria B + exp. 2 ani in

Ingrijotoare clinica medicala

Angajam femeie de serviciu clinica medicala zona centrala. Program in ture(6-14:30 si 13:30-22) si sambata prin rotatie. Contract de munca, salariu 1200 lei

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca Locuri in Bucuresti