locuri de munca Locuri in Bacău

Locatie
Companie
Locuri de munca 1 - 10 din 249

Trainer - Sediul Central Bacau

Dedeman RO - Bacau
Ce dorim de la tine: - sa fi absolvent de studii superioare - atentie la detalii si sa observi greseala gramaticala de mai sus - sa fii prieten cu Excelul

Operator SAGA-contabilitate primara

Bacau
Cautam persoana responsabila,atenta la detalii,cunoscatoare a programului de contabilitate SAGA si a pachetului Microsoft Office(Word,Excel). Responsabilitati

Sef productie sticla

Bacau
Responsabilitati: - Optimizarea comenzilor pentru procesul de fabricatie (software specializat pentru taierea sticlei); - Asigurarea continuitatii fluxului

Cream o echipa de 4 persoane intr-o companie multinationala

Bacau
Descrierea postului Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti; Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti; Prezentarea

Operator introducere, validare si prelucrare date

Bacau
Cerinte: - Studii medii sau superioare - Familiarizat cu programe de gestiune informatica, operatiuni de facturare - Cunostinte operare MS OFFICE -

angajez sofer curier

Bacau
Firma curierat rapid recrutează soferi - curieri autoutilitare pina la 3.5T ATENTIE: LASATI CV IN ANUNT. Condiții obligatorii: -Permis categoria B minim 3

Angajez Sofer Cat B

Bacau
Firma- angajeaza sofer categoria B Mai multe detalii la telefon. Rugam si oferim seriozitate! 744 - arata telefon

Operator configurari echipamente acces

RCS & RDS - 5 recenzii - Bacau
Candidatul ideal • Student sau absolvent studii tehnice; • Cunostintele teoretice si practice despre functionarea protocoalelor TCP/IP prezinta un avantaj;

sc Livalo com angajeaza CONTABILA

Bacau
FULL TIME 8h/zi cautam o persoana implicata si dornica sa munceasca mediu de lucru placut CV-urile se vor lasa doar electronic Firma dispune de mai multe

Firma de distributie

Bacau
Firma de curierat cauta coleg cu cazier curat...

Primiți actualizări gratuite prin e-mail pentru cele mai noi locuri de munca Locuri in Bacau